Tańsze zdjęcia dla Klientów Inteligo

Opublikowano: 12 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Inteligo i serwis LabFoto przedstawiają nową promocję dla miłośników cyfrowej fotografii. Teraz posiadacze kont Inteligo za profesjonalne wykonanie odbitek z dostarczonych plików, za pośrednictwem serwisu LabFoto, zapłacą 30 % mniej.

Aby skorzystać z oferty LabFoto wystarczy połączyć się ze stroną labfoto.pl lub skorzystać z serwera ftp, aby przesłać pliki JPG do obróbki. Wysłane drogą elektroniczną pliki trafią do wyspecjalizowanych partnerów LabFoto, którzy zajmą się techniczną realizacją zlecenia.

Podstawą do wykorzystania zniżki dla klientów Inteligo jest zapłacenie za usługę LabFoto przy pomocy „Płacę z Inteligo”. Wówczas za jedną odbitkę w formacie 9 x13 cm zapłacimy jedynie 0,49 zł. Odbitki z plików, w żądanym przez nas formacie, możemy otrzymać pocztą, bądź odebrać osobiście w wybranym laboratorium. Dodatkowo każde zlecenie złożone w LabFoto premiowane będzie punktami lojalnościowymi w programie PayBACK.

Zdjęcia, z których wykonywaliśmy odbitki w LabFoto możemy także przechowywać za darmo w internetowych galeriach o pojemności 200 MB. Dostęp do zdjęć umieszczonych w galeriach możliwy jest przez 24 godziny z każdego miejsca na świecie. Możemy zdecydować się bądź na prywatną galerię, do której dostęp będziemy mieli tylko my, galerię, którą udostępnimy znajomym, bądź otwartą na świat galerię, którą przeglądać będą mogli wszyscy zainteresowani.

http://www.labfoto.pl
http://www.inteligo.pl

Sylwester KozakTańsze zdjęcia dla Klientów Inteligo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.