Targi Medyczne z Portalem www.zdrowo.pl

ZDROWO.PL coraz częściej patronuje i uczestniczy w imprezach związanych ze zdrowiem. Portal stosuje innowacyjne rozwiązanie technologiczne służące do szybkiej i sprawnej obsługi witryn poświęconych takim imprezom. To oprogramowanie wkrótce stanie się bardzo popularne wśród lekarzy dla których http://www.zdrowo.pl przygotowuje specjalny pakiet pod hasłem „Internet dla lekarzy”.

Co to dokładnie będzie to jeszcze „słodka tajemnica” – jak mówi Arkadiusz Konieczny Dyr. ds. Medycznych.

Tymczasem możemy śledzić kolejną imprezę w zaciszu domowym lub w pracy.

Targi „Farmacja i usługi medyczne” organizowane w Gdańsku przez Neptun-Medical Sp. z o.o. będą relacjonowane na stronach http://www.zdrowo.pl

Organizowane w dniach 28 i 29 września mają sprzyjać kontaktom między producentami i dystrybutorami leków, a profesjonalistami branży usług medycznych.

Przeciętny „Kowalski” znajdzie również tu wiele informacji dla siebie o funkcjonowaniu służby zdrowia, usługach świadczonych zarówno przez publiczne placówki jak i prywatne gabinety i przychodnie.

Profilaktyka zdrowia to jedna z głównych przesłanek Targów, a dzięki http://www.zdrowo.pl propagowana będzie nie tylko wśród obecnych na Targach ale także wśród internautów z całej Polski.

Zainteresowanie własnym zdrowiem jest podstawowym prawem, ale również obowiązkiem każdego człowieka współczesnego świata. Dlatego wszystkich zapraszamy na Targi poświęcone zdrowiu.

http://www.zdrowo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top