TaxNews.pl – nowy serwis podatkowy

TaxNews.pl to serwis informacyjny z zakresu międzynarodowych regulacji podatkowych. Jest on adresowany do tych przedsiębiorców, inwestorów, adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych, którzy poszukują aktualnych, wiarygodnych i dokładnych informacji o podatkach i regulacjach prawnych na świecie. Twórcą serwisu jest firma doradcza Taxways, specjalizująca się w międzynarodowym planowaniu podatkowym.

Portal TaxNews.pl udostępnia najnowsze informacje z zakresu prawa podatkowego i optymalizacji podatkowej, umożliwiając znalezienie najkorzystniejszych strategii podatkowych w kilkudziesięciu krajach na kilku kontynentach. Przybliża ustawodawstwo i systemy podatkowe krajów Unii Europejskiej oraz krajów uznawanych za tzw. raje podatkowe. Umożliwia podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą zagranicą i ich doradcom, bieżące śledzenie zmian podatkowych w poszczególnych regionach świata. Dostęp do zasobów serwisu wymaga wykupienia abonamentu.

Wśród siedmiu działów serwisu TaxNews.pl znalazły się m.in. 'Wiadomości’, będące zbiorem najnowszych i archiwalnych informacji z zakresu zmian prawa podatkowego i stawek podatkowych w ponad osiemdziesięciu krajach (dostęp do informacji na stronie głównej jest bezpłatny); 'Przegląd orzecznictwa ETS’, zawierający opracowania wyroków Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w sprawach podatkowych, opatrzony komentarzami specjalistów; oraz dział 'Komentarze i raporty’, w którym znalazły się analizy konkretnych sytuacji podatkowych wraz z proponowanymi rozwiązaniami. W serwisie użytkownicy znajdą także polskojęzyczny przegląd prasy międzynarodowej w zakresie podatków oraz możliwość porównania obowiązujących stawek podatkowych na świecie.

Portal TaxNews.pl jest aktualizowany codziennie, zawiera informacje aktualne i archiwalne, przygotowywane zarówno przez ekspertów Taxways – specjalistów z dziedziny prawa podatkowego, jak i niezależnych doradców z kraju i zagranicy.

http://www.taxnews.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top