TechCamp odkrywa tajemnice mobilnych systemów

Jeśli nie możecie oderwać się od Androida, iOS czy Windows Phone – nie powinniście przegapić najbliższego odcinka TechCampu. Już w czwartek, 20 listopada w Krakowie! Rejestracja trwa.

techcamp-logo-noweZastanawialiście się kiedyś co może mieć wspólnego ze sobą mobile, bambusowa chata i bankowość? Otóż okazuje się, że całkiem sporo, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą rozwiązania wykorzystujące technologiczne narzędzia. O tym nietypowym połączeniu podczas TechCampu opowie Krzysztof Kogutkiewicz z Miquido.

Ponadto od specjalistów z Grupy Unity dowiedzieć będzie się można jak stworzyć nowoczesną aplikację z intuicyjnym interfejsem, dopasowaną do najpopularniejszych mobilnych systemów operacyjnych.

Dodatkiem do imprezy będzie „Starcie Tytanów”, gdzie doświadczeni developerzy odkryją kulisy swojej pracy z najpopularniejszymi systemami. Kto ma więcej urządzeń, lepszych rozwiązań?

W czasie TechCamp#21 przyjrzeć się będzie można najpopularniejszym mobilnym systemom operacyjnym by jeszcze lepiej zrozumieć trendy, które rządzą technologiami mobilnymi. Na scenie królować będą Android, Windows Phone oraz iOS, a organizatorzy wraz z uczestnikami analizować je będą od strony kodu i wyzwań, którym sprostać muszą deweloperzy.

Impreza odbędzie się 20 listopada w krakowskim Klubie Żaczek, o godz. 19:00. Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja – szczegóły dostępne są na stronie www.techcamp21.evenea.pl. Dla wszystkich uczestników znajdzie się także gorąca pizza.

Na wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity wraz z partnerami Miquido, Kei.pl, Pracuj.pl oraz partnerem strategicznym Województwem Małopolskim. Nasza Redakcja jest patronem medialnym imprezy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry