TechCamp odkrywa tajemnice mobilnych systemów

Jeśli nie możecie oderwać się od Androida, iOS czy Windows Phone – nie powinniście przegapić najbliższego odcinka TechCampu. Już w czwartek, 20 listopada w Krakowie! Rejestracja trwa.

techcamp-logo-noweZastanawialiście się kiedyś co może mieć wspólnego ze sobą mobile, bambusowa chata i bankowość? Otóż okazuje się, że całkiem sporo, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą rozwiązania wykorzystujące technologiczne narzędzia. O tym nietypowym połączeniu podczas TechCampu opowie Krzysztof Kogutkiewicz z Miquido.

Ponadto od specjalistów z Grupy Unity dowiedzieć będzie się można jak stworzyć nowoczesną aplikację z intuicyjnym interfejsem, dopasowaną do najpopularniejszych mobilnych systemów operacyjnych.

Dodatkiem do imprezy będzie „Starcie Tytanów”, gdzie doświadczeni developerzy odkryją kulisy swojej pracy z najpopularniejszymi systemami. Kto ma więcej urządzeń, lepszych rozwiązań?

W czasie TechCamp#21 przyjrzeć się będzie można najpopularniejszym mobilnym systemom operacyjnym by jeszcze lepiej zrozumieć trendy, które rządzą technologiami mobilnymi. Na scenie królować będą Android, Windows Phone oraz iOS, a organizatorzy wraz z uczestnikami analizować je będą od strony kodu i wyzwań, którym sprostać muszą deweloperzy.

Impreza odbędzie się 20 listopada w krakowskim Klubie Żaczek, o godz. 19:00. Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja – szczegóły dostępne są na stronie www.techcamp21.evenea.pl. Dla wszystkich uczestników znajdzie się także gorąca pizza.

Na wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity wraz z partnerami Miquido, Kei.pl, Pracuj.pl oraz partnerem strategicznym Województwem Małopolskim. Nasza Redakcja jest patronem medialnym imprezy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top