TechCamp#15: technologiczna mobilizacja we Wrocławiu

Opublikowano: 14 lutego 2014. Kategoria: Rynek.

Już 6 marca we wrocławskim klubie Mleczarnia odbędzie się kolejny odcinek bezpłatnych spotkań TechCamp. Tym razem poświęcony będzie technologiom mobilnym.

Za technologicznych trenerów obrano ekspertów obozu mobile. Pierwszy trening poprowadzą Grzegorz Wilczyński i Marek Kotewicz z Reconti, którzy zajmą się tematem human API. Specjaliści wyjaśnią, w jaki sposób urządzenia mobilne potrafią odczytywać ludzkie API oraz co z takimi danymi potrafią zrobić.

techcamp

Mikrofon przejmie następnie Patryk Szymczak z Cloud Your Car, który opowie o najistotniejszym komponencie swojego produktu – aplikacji dla iOS.

Stawkę zamknie Tomasz Sarnowski z Grupy Unity. Programista JAVA prześwietli tematykę projektowania API pod aplikacje mobilne przy użyciu REST.

Po rozgrzewce merytorycznej miłośnicy mobile zasiądą do dyskusji w formie Open Space. Pytania i zagadnienia do rozmów będzie można zgłaszać już w trakcie wystąpień. TechCamp to także okazja do indywidualnej rozmowy z doradcą zawodowym z Pracuj.pl. Podczas spotkania uczestnicy usłyszą wskazówki dotyczące tego, jak dbać o swoją karierę, jakich kompetencji poszukują pracodawcy, a także będą mogli skonsultować projekt swojego CV.

Dla uczestników nie zabraknie ciepłej pizzy i cennych nagród w konkursie przygotowanym przez Grupę Unity. Wydarzenie jest bezpłatne, ale konieczna jest rejestracja na: techcamp15.evenea.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Akademia Unity wraz z Partnerami: Grupa Unity, Kei.pl, FreshMail, oraz Pracuj.pl. Nasza Redakcja objęła spotkania patronatem medialnym.

Dawid ZarazińskiTechCamp#15: technologiczna mobilizacja we Wrocławiu

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.