Technologia DivX w PLAYSTATION3

Firma DivX ogłosiła, że technologia wideo DivX będzie zintegrowana z PLAYSTATION3 (PS3™) firmy Sony Computer
Entertainment Inc.
Popularny komputerowy system rozrywki będzie dodany do ekosystemu urządzeń, które już odtwarzają wideo w formacie DivX. Do dziś ponad 100 milionów urządzeń wideo, certyfikowanych przez DivX, zostało wprowadzonych na rynek.
Szacuje się, że PS3 znacznie zwiększy tę liczbę.

‘Ogromnie cieszymy się ze współpracy z Sony Computer Entertainment, która zaowocuje wprowadzeniem DivX do PS3,” powiedział Kevin Hell, CEO, DivX, Inc. ‘Nasza technologia poszerzy funkcjonalność PS3 poprzez umożliwienie użytkownikom dostępu do szerokiej biblioteki zawartości w cyfrowym formacie DivX’.

Firmy, które posiadają logo DivX Certified przeszły rygorystyczny program testów, co ma zapewnić najwyższą jakość odtwarzania wideo i doskonały poziom wizualny. Obecnie DivX pracuje nad certyfikowaniem PS3 oraz możliwością dostarczenia lepszej technologii mediów cyfrowych do konsumentów. Posiadacze PS3 wkrótce będą mogli dodać funkcjonalność DivX do swoich systemów poprzez pobranie zaktualizowanego oprogramowania.

Twórcy gier PS3 będą mogli używać technologii dekodowania DivX poprzez aktualizację oprogramowania PS3 – Software Development Kit do wersji 2.00, która 2 listopada została wprowadzona przez SCE.

www.divx.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry