TEDxLodz o zaangażowaniu i przyszłości

Już 11 października w Łodzi odbędzie się konferencja TEDx. Hasło przewodnie brzmi: „Future. Are we travellers or passengers?”.

TEDxLodzTED (akronim pochodzący od słów Technology, Entertainment, Design) jest znaną na całym świecie konferencją, podczas której prelegenci dzielą się pomysłami oraz ideami z dziedzin biznesu, technologii i sztuki. W ciągu kilkunastominutowych przemówień, uczestnicy opowiadają o swoich pasjach, a relację wideo z konferencji śledzą internauci na całym świecie. Spotkania TEDx są lokalnymi odmianami konferencji.

11 października odbędzie się TEDxLodz. Hasło przewodnie wydarzenia brzmi: „Future. Are we travellers or passengers?”. Uczestnicy postarają się odpowiedzieć na pytanie czy mamy wpływ na zmieniający się świat i otoczenie, czy jedynie biernie się do niego dostosowujemy?

Wśród prelegentów znajdą się specjaliści w różnych dziedzinach, a wśród nich: Andrzej Batko, psycholog, który opowie o tym, co kryje się „Za kulisami ludzkiego umysłu”, Teresa Latuszewska-Syrda, założycielka i wiceprezes Fundacji Urban Froms, pomysłodawczyni galerii murali w Łodzi czy Jerzy Drozda Jr, artysta i specjalista Adobe After Effects.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja, na podstawie której udzielane będą zaproszenia. Formularz aplikacyjny oraz szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie: www.tedxlodz.com.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top