Tele2 – Internet z laptopem

TELE2 Polska wprowadza nową ofertę dostępu do Internetu, i wspólnie z firmami NTT i Żagiel oferuje klientom możliwość zakupu laptopa za 59 zł miesięcznie.
TELE2 Polska wprowadza nową ofertę dostępu do Internetu o prędkościach 1 Mb/s i 2 Mb/s za 1 grosz miesięcznie do końca 2008 roku. W ramach oferty od początku 2009 roku miesięczny abonament za Internet wyniesie odpowiednio 59 zł i 99 zł z VAT.

Dodatkowo TELE2 oferuje klientom możliwość zakupu na raty laptopa firmy NTT w specjalnej wersji. Notebook NTT Corrino 612I wyposażony jest m.in. w procesor Intel Celeron M 530 1,73GHz, twardy dysk o pojemności 80 GB, nagrywarkę DVD, sieć WiFi oraz system Windows XP i darmowy program antywirusowy.
Koszt kredytu ratalnego, przygotowanego przez firmę Żagiel specjalnie dla klientów TELE2 ma być do 45 proc, niższy od rynkowych ofert przeznaczonych dla klientów indywidualnych. Dzięki temu klienci TELE2 mogą nabyć laptop w trzyletnim kredycie bez opłat przygotowawczych i wkładu własnego za 59 zł miesięcznie. Istnieje również możliwość dobrowolnego ubezpieczenia spłaty kredytu.

– TELE2 chce aktywnie wspierać polski rynek szybkiego dostępu do Internetu. Naszym zdaniem rynek mógłby rozwijać się szybciej, gdyby wzrosła liczba gospodarstw domowych posiadających komputery. Z danych statystycznych i naszych obserwacji wynika bowiem, że blisko połowa gospodarstw domowych posiadających telefon stacjonarny nie ma jeszcze komputera. Dlatego wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy ofertę, która sprawia, że komputery są bardziej dostępne – mówi Piotr Nesterowicz, Dyrektor Generalny TELE2 Polska.

Promocyjna oferta dostępu do Internetu oznacza zawarcie trzyletniej umowy. Klient jest też zobowiązany do wyboru jednego z cenników telefonicznych TELE2 na czas określony.

www.tele2.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry