Telefon biznesowy w ofercie VoIP

NEUTRON-IT operator sieci telefonii internetowej uzupełnia ofertę o nowy, zaawansowany telefon IP GrandStream GXP 2000. Telefon przeznaczony jest dla wymagających użytkowników biznesowych, umożliwia wykonywanie połączeń bez włączonego komputera, charakteryzuje się bardzo rozbudowanymi możliwościami i zapewnia wysoką jakość połączeń.

Jedną z nowych ciekawych funkcji jest możliwość skonfigurowania w urządzeniu do 4 kont użytkownika. Dzięki temu do telefonu można przypisać wiele numerów telefonicznych z różnych stref numeracyjnych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które obsługuje klientów na terenie całego kraju (a nawet na całym świecie), lecz fizycznie prowadzi działalność w jednej lokalizacji. Dzięki tej funkcji klienci przedsiębiorstwa będą mogli połączyć się na numer z wybranej przez siebie strefy redukując jednocześnie własne koszty połączenia.

Telefon pozwala ponadto między innymi na wykonywanie połączeń konferencyjnych, w których uczestniczyć może nawet do 11 osób, przełączanie i wstrzymywanie rozmów oraz wykonywanie darmowych połączeń w sieci easyCALL. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz LCD, 7 programowalnych klawiszy, ma wbudowany hub i umożliwia podłączenie zewnętrznego zestawu słuchawkowego.

‘Telefonia internetowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów biznesowych, którzy mają świadomość jak duże korzyści niesie za sobą ta technologia. Z myślą o takich klientach wprowadzamy do sprzedaży nowe produkty. Coraz szersza gama wysokiej jakości urządzeń znajdujących się w ofercie easyCALL z pewnością sprosta dużym wymaganiom tej grupy odbiorców.’ – mówi Michał Jakubowski – prezes NEUTRON-IT.

http://www.easycall.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry