Telefon do Mikołaja w IPFON za 1 grosz

Operator telefonii internetowej IPFON przygotował dla swoich obecnych i przyszłych użytkowników mikołajkowe prezenty – rozmowy za 1 grosza oraz bramki VoIP bez VAT-u.
Już 6 grudnia wszyscy użytkownicy operatora będą mogli dzwonić za 1 grosza netto za minutę połączenia do samej siedziby Św. Mikołaja – Laponii i innych państw skandynawskich: Danii, Finlandii, Norwegii oraz Szwecji. Dzięki promocji IPFON, wielu użytkowników operatora będzie mogło zrobić mikołajkowy prezent swoim bliskim z Półwyspu Skandynawskiego i zadzwonić do nich za 1 grosza netto. Kraje skandynawskie to popularne kierunki polskiej emigracji zarobkowej. W samej Norwegii – wedle danych polskiej ambasady w tym kraju – pracuje już ponad 100 tys. Polaków i liczba ta gwałtownie rośnie.

Kolejny mikołajkowy prezent od IPFON to bramki VoIP Linksys PAP2T w cenie pomniejszonej o podatek VAT. Już teraz urządzenie umożliwiające dzwonienie za pomocą tradycyjnego aparatu telefonicznego można mieć za 129 zł brutto. Aby nabyć bramkę VoIP z rabatem trzeba doładować swoje konto w IPFON kwotą 50 zł (nowi użytkownicy muszą się wcześniej zarejestrować na stronie internetowej operatora). Co istotne, oferowana promocyjna bramka VoIP nie jest blokowana do pracy wyłącznie w sieci IPFON i bez problemu może współdziałać z innymi operatorami. Oferta bramek VoIP bez podatku VAT w IPFON  trwa do końca 2007 r. lub do wyczerpania zapasów, a szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: http://www.ipfon.pl/promocja_pap2t_bez_VAT.htm.

Aby skorzystać z mikołajkowych promocji IPFON, trzeba posiadać stały dostęp do sieci Internet i zarejestrować się na stronie internetowej operatora (www.ipfon.pl). Każdy nowy użytkownik otrzyma za darmo numer telefonu oraz 10 minut na połączenia stacjonarne.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top