Telefon z kablówki od VECTRY

Opublikowano: 14 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

VECTRA, drugi pod względem liczby abonentów operator kablowy w Polsce, zakończyła wdrożenie usługi VECTRATEL – telefonii cyfrowej – w Ostródzie. To już trzecia – obok Olsztyna i Białegostoku – miejscowość, której mieszkańcy będą mogli skorzystać z nowej oferty VECTRY. W ramach promocji przez pierwsze dwa miesiące zapłacą oni symboliczny abonament w wysokości 1,22 zł brutto. Operator przygotował także dla wszystkich klientów pakiet darmowych minut – w niektórych przypadkach sięgający 3 godzin.

Połączenia w usłudze VECTRATEL odbywają się za pomocą tradycyjnego aparatu telefonicznego podłączonego do specjalnego modemu – terminala, który jest dostarczany i montowany przez pracowników VECTRY. VECTRATEL nie wymaga posiadania komputera, a zasady korzystania z telefonii cyfrowej nie różnią się niczym od korzystania ze standardowych telefonów stacjonarnych

'To trzecia lokalizacja, w której proponujemy usługę Tripple Play, czyli dostęp do telefonu, Internetu i telewizji kablowej poprzez jedno gniazdko. Mamy zamiar rozszerzać obszar świadczenia usługi VECTRATEL na kolejne miejscowości' – mówi Tomasz Żurański, prezes VECTRA SA.

Zaletą nowej oferty VECTRY obok konkurencyjnego planu taryfowego jest wysoka jakość połączeń – VECTRATEL gwarantuje doskonałą słyszalność głosu, uzyskaną dzięki przejściu z analogowego systemu na cyfrowy. Operator umożliwia również opcję natychmiastowego wybierania numeru rozmówcy, bez konieczności każdorazowego wprowadzania długiego numeru z prefiksem, a także skorzystanie z wielu bezpłatnych usług dodatkowych, m.in.: billingów przesyłanych drogą elektroniczną lub prezentacji numeru abonenta dzwoniącego.

Mieszkańcy Ostródy będą mieli możliwość testowania nowej usługi VECTRY przez 2 miesiące za 1,22 zł brutto. Cena za połączenia lokalne wynosi 1 grosz na minutę w sieci VECTRATEL i 11 groszy za minutę do sieci innych operatorów, połączenia międzymiastowe, jak i połączenia z większością krajów na świecie to 35 groszy za minutę brutto.

http://www.vectra.pl

Sylwester KozakTelefon z kablówki od VECTRY

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.