Telefonia Dialog podpisała umowę z ComArch SA

Opublikowano: 14 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Umowa dotyczy unowocześnienia całego systemu bilingowego używanego w Telefonii Dialog. Obecnie używana wersja systemów Tytan BS (Billing System) oraz Tytan CC (Customer Care) zostanie podwyższona z wersji 5.2 na 6.2. Będzie to najnowsza oferowana w momencie zakończenia wdrożenia wersja oprogramowania.
Projekt potrwa około 12 miesięcy – zakończenie procesu migracji do nowej wersji planowane jest na marzec 2004 roku.

Planowane zmiany nie dotyczą tylko systemu bilingowego. Telefonia Dialog zdecydowała się na wymianę wszystkich systemów biorących udział w procesie obsługi klienta. Już w marcu rozpoczęto prace nad wymianą systemów Rozliczeń Międzyoperatorskich oraz Mediacji i Kolekcji Danych. Wersja systemu Tytan Interconnect Biling zostanie podwyższony z 3.0 na 3.5, a system Mediacji i Kolekcji Danych Bilingowych z wersji Tytan Ex 2.0 na Tytan MD 2.2 (tutaj dodatkowo nastąpi znaczne rozszerzenie funkcjonalności systemu). Wymiana sytemu Mediacji i Kolekcji Danych jest niezbędna ze względu na planowane przez Telefonię Dialog rozpoczęcie świadczenia usług międzystrefowych i międzynarodowych na terenie całego kraju, także dla abonentów innych operatorów.

Wymianie poddany został również system obsługi klientów internetowych – zamiast Tytana IC (Internet Console) w Telefonii Dialog funkcjonuje już wersja TYTAN 3ARTS – najnowocześniejsza dostępna obecnie na rynku polskim.

http://www.comarch.pl
http://www.dialog.pl

Sylwester KozakTelefonia Dialog podpisała umowę z ComArch SA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.