Telefonia internetowa w IVP.pl

Opublikowano: 9 maja 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma IVP Group będąca właścicielem platformy kapitałowej IVP.pl a także angielskiej wersji IVPgroup.com zamierza świadczyć usługi telefonii internetowej dla swoich klientów. W ciągu najbliższego miesiąca podpisze umowę o współpracy z wybranym Partnerem na bazie której umożliwi prowadzenie rozmów telefonicznych z wykorzystaniem komputera i Internetu.

Jedną z głównych zalet IVoiP będą konkurencyjnie niskie ceny połączeń, bez abonamentu i opłat instalacyjnych, gdzie możliwe rozmowy międzynarodowe będą od 13 groszy za minutę. Rozmowy z numerem stacjonarnym w Polsce będą kosztowały 11 groszy za minutę, zaś z numerem komórkowym nie przekroczą 80 groszy na wszystkie sieci komórkowe.

Podstawową działalności platformy kapitałowej IVP.pl jest pomoc firmom w nawiązaniu kontaktów biznesowych z potencjalnymi inwestorami indywidualnymi – Business Angels. Aktualnie za jej pośrednictwem można zaprezentować potencjalnym inwestorom lub wystawić na sprzedaż firmę czy nieruchomość komercyjną. Do końca maja br. wystawianie ofert na platformie jest bezpłatne, po tym terminie od oferentów pobierane będą opłaty, również na angielskiej wersji platformy.

http://www.IVP.pl

Sylwester KozakTelefonia internetowa w IVP.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.