Telekarta VTrip.pl

Osoby przebywające za granicą Polski mogą jeszcze taniej rozmawiać przez telefon. Na rynku pojawiła się nowa usługa – Telekarta VTrip.pl. Usługa dostępna jest w Internecie pod adresem telekarta.vtrip.pl.
Telekarta VTrip.pl uruchomiona została przy współpracy portalu turystycznego VTrip.pl i firmy NEUTRON-IT, operatora sieci easyCALL. Pomysł na Telekartę powstał podczas wspólnego spotkania zarządów firm. Omawialiśmy na nim temat nowych technologii oraz wykorzystania ich w celu ułatwienia i rozwinięcia możliwości komunikowania się osób podróżujących po świecie, a także obniżenia kosztów tego typu usług – mówi Sławomir Podymniak, Dyrektor ds. Rozwoju w firmie NEUTRON-IT.

Od pomysłu do realizacji droga była krótka. Telekarta VTrip.pl zadebiutowała kilka dni temu. Od tej pory osoby podróżujące po świecie mogą mniej wydawać na rozmowy telefoniczne. Połączenia za pośrednictwem Telekarty VTrip.pl są bowiem tańsze nawet o 80% w porównaniu z cenami rozmów u lokalnych operatorów. Przykładowo za minutę rozmowy z Wielkiej Brytanii i Niemiec do Polski zapłacimy tylko 0,43 zł brutto.

Ponadto, co warte podkreślenia, usługa obejmuje także rozmowy w ramach jednego kraju. Zaoszczędzić można zatem dzwoniąc nie tylko do Polski, ale także z Londynu do Liverpoolu. Dzięki temu osoby przebywające stale za granicą mają ułatwiony kontakt zarówno z rodzinami w Polsce, jak i ze znajomymi mieszkającymi w tym samym co oni kraju.

Aktualnie usługa jest dostępna w 10 państwach: Austrii, Belgii, Bułgarii, Egipcie, Francji, Hiszpanii, Kanady, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Włoszech. Oferta będzie rozwijana o kolejne popularnie kierunki wyjazdów zagranicznych Polaków.

Swoje działania opieramy na kompleksowej obsłudze klienta. Oprócz podstawowego produktu, przedstawiamy mu szereg usług dodatkowych pomocnych w planowaniu i organizowaniu zagranicznych wyjazdów. Do tej pory w naszym portalu turystycznym można kupić przewodniki, a także zdobyć cenne informacje o wielu krajach świata. Od teraz nasza oferta wzbogaciła się o Telekartę VTrip.pl, dzięki której nasi klienci, nie wydając majątku, mają zapewniony stały kontakt z rodziną i znajomymi – mówi Piotr Kluczewski, Prezes portalu turystycznego VTrip.pl.

Aby korzystać z Telekarty VTrip.pl należy zarejestrować się na stronie telekarta.vtrip.pl i wykupić pakiet usług. Usługa jest dostępna z telefonów stacjonarnych.

www.telekarta.vtrip.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top