TeliaSonera wyróżniona Medalem Europejskim BCC

Opublikowano: 15 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Urząd Integracji Europejskiej i Bussines Centre Club przyznały Medal Europejski usłudze TeliaSonera IP Transit, która oferowana jest polskim operatorom telekomunikacyjnym. Medalem Europejskim nagradzane są produkty i usługi oferowane w Polsce, które spełniają wysokie standardy jakości uznane przez instytucje europejskie.

Telia IP Transit to usługa dostępu do globalnej sieci Internet kierowana do operatorów telekomunikacyjnych. Usługa ta wykorzystywana jest przez operatorów w Europie i Stanach Zjednoczonych.

„Medal Europejski, to rekomendacja dla wysokiej jakości usług świadczonych w Polsce. Fakt, że polscy operatorzy telekomunikacyjni mogą korzystać z usług dostępnych w naszym kraju na takim samym poziomie jak na najbardziej zaawansowanych technologicznie światowych rynkach telekomunikacyjnych stał się powodem nagrodzenia firmy TeliaSonera International Carrier” – mówi Pani Grażyna Magdziak, Przewodnicząca Komisji Weryfikacyjnej Konkursu.

TeliaSonera jest obecnie największym dostawcą międzynarodowych połączeń Internetowych dla polskiego rynku.
„Istotnym czynnikiem, który zdecydował o takiej pozycji firmy jest jakość usług, które oferujemy dla polskich operatorów. Naszym celem jest pozytywne pobudzanie polskiego rynku internetowego a otrzymana nagroda jest tego potwierdzeniem” – mówi Adam G. Sawicki, prezes TeliaSonera International Carrier w Polsce.

Sylwester KozakTeliaSonera wyróżniona Medalem Europejskim BCC

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.