Telogic uzyskał dostęp do sieci GSM Orange

Telogic poinformowała o podpisaniu umowy z Orange w Polsce. Po wielu miesiącach wspólnych przygotowań, prac nad kompatybilnością infrastruktury i testów połączeń, Telogic jest gotowy do świadczenia usług swoim klientom w Polsce.

“To bardzo ważny krok w rozwoju naszego biznesu MVNE w Polsce, ponieważ już od jakiegoś czasu kilku klientów w Polsce oczekuje na uruchomienie swoich wirtualnych sieci mobilnych” – powiedział Jens Fricke, CEO  Telogic Poland Sp. z o.o. i założyciel firmy Telogic. “Współpraca z tak profesjonalnym partnerem, jakim jest Orange, pozwala nam na dostarczenie usług i technologii dosłownie każdemu, kto ma pomysł na sprzedaż usług mobilnych. Telogic, który zdobywał doświadczenie uruchamiając z sukcesem już ponad 20 operatorów wirtualnych w Europie, potrafi uruchomić nową sieć pod marką klienta w bardzo krótkim czasie i po niskich kosztach”.

Jako MVNE, Telogic pozwala firmom na oferowanie usług telefonii komórkowej, przy użyciu infrastruktury istniejących operatorów (Mobile Network Operators – MNO). Telogic zapewnia swoim klientom wszystkie potrzebne do tego usługi i technologie, takie jak: umowy z operatorem, zarządzanie kartami SIM, biling, obsługę klienta, CRM czy przenoszenie numerów, a także konsulting biznesowy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry