Teluk dla Tech Central Station

Tomasz Teluk, dziennikarz i prezes agencji interaktywnej Teluk.net, został komentatorem prestiżowej witryny Tech Central Station. Europejska, angielskojęzyczna edycja serwisu techcentralstation.be publikuje opinie ekspertów na tematy związane z ekonomią, wolnym rynkiem i nowymi technologiami.

Pierwszy artykuł został poświęcony postawom polskiej prawicy wobec zjednoczenia z Unią Europejską. Autor ubolewa, że w Polsce nie ma woli budowania alternatywnych scenariuszy wobec integracji z UE. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że wskutek braku elit politycznych i niedostatków podstawowej wiedzy z zakresu ekonomii liberalnej, społeczeństwo nie jest przygotowane, aby pozostawać dłużej na marginesie Europy.

Witryna Tech Central Station została założona przed kilku laty przez jednego z najbardziej znanych dziennikarzy w Stanach Zjednoczonych: Jamesa Glassmana. Glassman znany jest z ciętych, bezkompromisowych komentarzy, w których broni zasad konkurencji i dobrowolnej współpracy między firmami. Przez wiele lat miał swoją kolumnę w The Washington Post. Publikował także w The New York Times, Wall Street Journal i Forbes. Ma za sobą także pracę w CNN. Jest autorem bestsellerów. Jego honoraria za wystąpienia publiczne rozpoczynają się od 30 tys. USD.

Centrala www.techcentralstation.com mieści się w Waszyngtonie. Projekt zyskał ogromną popularność w Stanach Zjednoczonych, dlatego inwestorzy zadecydowali o ekspansji serwisu. W tym roku rozpoczęła pracę redakcja w Brukseli, która syndykuje treści autorów europejskich. Tytułem zarządza firma The European Connection Ltd. z siedzibą w Londynie, należąca do koncernu DCI Group.

http://www.techcentralstation.com
http://www.teluk.net

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top