Nowa strona internetowa eurobanku

Opublikowano: 10 września 2018. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

eurobank uruchomił odświeżoną wersją swojego serwisu internetowego. Użytkownicy odkryją w nim m.in. prostszą nawigację i specjalne filtry, które pozwolą im szybciej dotrzeć do poszukiwanych produktów.

Dawid ZarazińskiNowa strona internetowa eurobanku

Nowoczesne zakupy na raty w Dotpay

Opublikowano: 16 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

System bezpiecznych płatności internetowych Dotpay uruchomił z początkiem września nową na polskim rynku usługę, umożliwiającą internetowe zakupy na raty. Oferowany w ramach grupy usług Erata – zakupy na raty kanał „ Erata – raty z eurobank” to szybka i – co ważne – bezpieczna procedura, pozwalająca kupić w sklepie internetowym dowolny produkt, którego cena mieści się w przedziale od 500 do 10 000 złotych.

Hanna LaskowskaNowoczesne zakupy na raty w Dotpay

Przez-pokolenia.pl – rozstrzygnięcie konkursu w ramach akcji społecznej Onet.pl

Opublikowano: 21 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Podsumowującą konferencją prasową zakończył się pierwszy z konkursów realizowanych w ramach projektu społecznego Onet.pl „przez-pokolenia.pl”. W czasie trwającego od połowy grudnia konkursu „Historia z myszką” internauci nadesłali ponad dwa tysiące zdjęć i związanych z nimi historii rodzinnych.

Dawid ZarazińskiPrzez-pokolenia.pl – rozstrzygnięcie konkursu w ramach akcji społecznej Onet.pl

Konto online eurobanku – oprocentowanie 7,07%

Opublikowano: 20 listopada 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

EuroBank SA podniósł oprocentowanie ROR do poziomu 7,07%. Zmiany na rynku kont osobistych i oszczędnościowych są bardzo dynamiczne. Dlatego EuroBank SA proponuje swoim klientom oprocentowanie konta online w wysokości 7,07%, dodatkowo – z możliwością wpłaty i wypłaty środków w dowolnym momencie, bez utraty korzyści i bez żadnych opłat. –  Oferujemy 7,07% dla wszystkich klientów, już od pierwszej złotówki, bez żadnych …

Hanna LaskowskaKonto online eurobanku – oprocentowanie 7,07%

Wspólna akcja Eurobanku i serwisu PIT.pl

Opublikowano: 10 marca 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Masz problem z zapłaceniem podatku, gubisz się w prawie podatkowym? Od 13 marca do końca kwietnia trwa akcja eurobanku i serwisu PIT.pl. Połączenie pożyczki oprocentowanej jedynie 5% w skali roku oraz bezpłatnych usług licencjonowanych doradców podatkowych może rozwiązać podatkowe problemy. W akcji tej udział wezmą klienci eurobanku, których głównym źródłem dochodu jest umowa o pracę i którzy zamiast zaświadczenia o …

Hanna LaskowskaWspólna akcja Eurobanku i serwisu PIT.pl