TEQUILAPolska zatrudnia Dyrektora Zarządzającego

TEQUILA\Polska tworzy nowe stanowisko w warszawskiej strukturze agencji. Od stycznia na czele zespołu jako Managing Director – Warszawa stanie Aldona Borecka. Do TEQUILA\Polska przeszła po 9-ciu latach współpracy z Momentum Worldwide.

– Utworzenie nowego stanowiska podyktowane jest zapewnieniem agencji przewagi konkurencyjnej na rynku poprzez usprawnienie funkcjonowania zespołu. Chcemy to osiągnąć oddając prowadzenie zespołu w ręce Aldony, która nie tylko posiada bogate doświadczenie w kierowaniu zespołem Accountów, ale także w pozyskiwaniu nowego biznesu i efektywnym zarządzaniu projektami – powiedział Przemysław Wojak Managing Partner oraz Executive Creative Director agencji TEQUILAPolska

Aldona Borecka jest absolwentką Wyższej Szkoły Dziennikarskiej im. Melchiora Wańkowicza Wydziału Politologii i Nauk Społecznych. Ukończyła także studia MBA na Wyższej Szkole Zarządzania / Polish Open University w Warszawie. Doświadczenie w marketingu Aldona Borecka zaczęła zdobywać w 1997 w JT International Poland – oddziale Japan Tobacco Inc. – trzecim co do wielkości producencie wyrobów tytoniowych na świecie. Następnie po około 2 latach związała się z agencją Momentum Worldwide należącą do McCann Erickson World Group.

Do tej pory warszawski zespół Accountów podlegał pod Tomasza Barałkiewicza – Group Account Directora, który od stycznia rozwijać będzie własną działalność z obszaru szkoleń i consultingu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry