Teraz Polska dla Pro Futuro

Opublikowano: 24 maja 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Firma Pro Futuro S.A. została wyróżniona Godłem „Teraz Polska” za flagową usługę dostępu do internetu na bazie bezprzewodowej technologii LMDS.

23 maja prezes zarządu Pro Futuro S.A. Jarosław Plisz, odebrał dyplom „Teraz Polska” z rąk Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego. Całość dzisiejszego wydarzenia uświetni wręczenie statuetki podczas wieczornego Koncertu Galowego w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Pro Futuro jest jedyną firmą na rynku operatorów telekomunikacyjnych, jaka może poszczycić się zdobyciem tego prestiżowego odznaczenia. Firma dołączyła do grona liderów polskiej przedsiębiorczości, dzięki dobremu rozpoznaniu potrzeb klientów biznesowych i zaoferowaniu im wysokiej klasy usług.

„Kluczem do osiągnięcia bardzo dobrych rezultatów jest sprawne zarządzanie i oferowanie optymalnych rozwiązań dla klientów. Tak dobrych efektów nie osiągnęlibyśmy bez znaczących inwestycji w infrastrukturę oraz zespołu wysokiej klasy pracowników. Nagroda jest dla mojej firmy kolejnym krokiem w budowaniu pozytywnego wizerunku u klientów i silnej pozycji na rynku” – powiedział po uroczystości Jarosław Plisz, Prezes Pro Futuro.

http://www.futuro.pl

Sylwester KozakTeraz Polska dla Pro Futuro

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.