Thermoplast sprzedaje okna online

Opublikowano: 1 kwietnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Od 1 kwietnia okna Thermoplastu będzie można kupić w systemie sprzedaży internetowej pod adresem TP24.pl.

Specjalna i prosta w obsłudze aplikacja, krok po kroku, przeprowadzi Klienta przez proces zamawiania pomagając w dokonaniu najbardziej optymalnego wyboru. Potencjalnym odbiorcą może być każdy, zarówno osoba fizyczna, jak i przedsiębiorca czy partner handlowy firmy Thermoplast. Dodatkową korzyścią będzie możliwość dokonania zakupów na raty, przy pomocy łatwo dostępnego kredytu, którego symulację będzie można wykonać na stronie sklepu TP24.

Sklep wystartuje z ofertą najbardziej popularnych okien białych o wymiarach typowych oraz tzw. okien rastrowych czyli okien prostokątnych o nietypowych wymiarach. W systemie sprzedaży internetowej znajdzie się również nowoczesna linia okien Thermoplast Baron, charakteryzująca się modnymi, okrągłymi kształtami (tzw. stylistyka soft-line). Jest ona odpowiedzią na zapotrzebowanie na produkt zaawansowany technicznie o stabilnej konstrukcji. Zamawiając okna w systemie TP24 (www.TP24.pl) Klient otrzyma 4-komorowe ciepłe okna z bogatym wyposażeniem w standardzie, który obejmie m.in. blokadę antyprzeciągową, dwa grzybki antywyważeniowe, blokadę błędnego położenia klamki, szybę o współczynniku k=1,1 renomowanego producenta oraz okucia najwyższej klasy. W miarę rozwoju oferta sklepu TP24 (www.TP24.pl) zostanie poszerzona o okna kształtowe oraz okna w kolorach drewnopodobnych.

Najważniejszym celem nowego kanału dystrybucji jest zaoferowanie nowej usługi poprzez nieograniczony w czasie dostęp do oferty, dotarcie do nowej grupy potencjalnych Klientów, którzy dokonują coraz większą ilość zakupów przez internet, osób młodych rozpoczynających swoje pierwsze inwestycje mieszkaniowe.

Prezes Zarządu Thermoplast Sp. z o. o. Josef Ban powiedział: 'Thermoplast jest liderem nie tylko w produkcji okien najwyższej jakości. Dzięki TP24 (www.TP24.pl) będziemy pierwszymi, którzy będą oferować swoje produkty za pośrednictwem Internetu. Liczba gospodarstw domowych mających dostęp do sieci stale rośnie, Internet jest traktowany coraz częściej nie tylko jako źródło informacji, ale także jako miejsce dokonywania zakupów,więc jesteśmy przekonani, że sklep TP24 odniesie sukces'.

Rynek stolarki okiennej z roku na rok zwiększa się, wzrasta również ilość producentów okien. Obecnie jest już ponad 2 tys. producentów okien, większość z nich to małe 'garażowe' firmy, które dysponują słabym zapleczem finansowym, a co za tym idzie nie przetrwają obecnej sytuacji na rynku.

http://www.TP24.pl

Sylwester KozakThermoplast sprzedaje okna online

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.