Timecode dla Agory

Opublikowano: 25 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Dom produkcyjny Timecode zrealizował kampanię promującą kolekcję wydawniczą Agory pt: “Wielcy kompozytorzy filmowi”.

W reklamie wzięła udział gwiazda telewizji – Grażyna Torbicka. Za reżyserię oraz zdjęcia odpowiadał Michał Englert, laureat nagrody za zdjęcia do filmu 33 sceny z życia na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Konstrukcja spotu opiera się na wyrafinowanych, filmowych ujęciach projektorów kinowych 16mm i 35mm. Na ich elementach oraz na przesuwających się taśmach wkomponowano animowane napisy z nazwiskami poszczególnych kompozytorów muzyki filmowej.

W ramach kampanii Timecode przygotował kreację i produkcję spotu TV oraz reklamę radiową i projekt outdoor’u. Spot „wielcy kompozytorzy filmowi“ to kolejny przykład na rozszerzenie działalności Timecode‘u. Od września 2009 roku firma funkcjonuje bowiem nie tylko jako dom produkcyjny ale także jako butik kreatywny.

Nowa kolekcja, wydawana w ramach Biblioteki Gazety Wyborczej, prezentuje najważniejsze osiągnięcia 10 kompozytorów polskich i 10 zagranicznych – m.in. Ennio Morricone, Nino Roty, Krzysztofa Komedy, Johna Williamsa, Jana A.P. Kaczmarka i wielu innych.

Hanna LaskowskaTimecode dla Agory

Podziel się!

O autorze

hania