tlen.pl na snowboardzie

Opublikowano: 2 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Komunikator Tlen.pl będzie w sezonie zimowym 2003/04 wyłącznym partnerem internetowym Polskiego Związku Snowboardu. W wyniku umowy zawartej pomiędzy o2.pl sp z o.o., operatorem komunikatora Tlen.pl, a Polskim Związkiem Snowboardu, Tlen.pl uzyskał tytuł oficjalnego Komunikatora zawodów snowboardowych Nokia PZS, oraz możliwość ekspozycji w czasie ich trwania logotypów akcji społecznej „Dotleniaj Się”. W kalendarzu wspólnych imprez zaplanowane zostały między innymi takie wydarzenia sportowe jak; Puchar Europy FIS, Puchar Polski oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Polski.

Współpraca z Polskim Związkiem Snowboardu jest jednym z elementów ruszającej od grudnia 2003 ogólnopolskiej akcji społecznej „Dotleniaj Się”. Pierwszym etapem programu będzie kampania na rzecz promowania aktywnego ruchu i zdrowego stylu zycia, która ma na celu wykreowanie nie tylko wśród użytkowników internetu, mody na „dotlenianie się”, czyli prowadzenie zdrowego stylu życia.

Ambasadorami programu „Dotleniaj się”, którzy swoim autorytetem będą wspierali akcję, są znani sportowcy, oraz cenione osobistości ze świata medycyny. Akcji będzie towarzyszyła wizualizacja logotypów „Dotleniaj się” w największych ośrodkach narciarskich w Polsce, w czasie rozgrywania imprez sportowych na polskich stokach oraz kampania promocyjna w internecie i w prasie.

Z komunikatora korzysta około 550.000 użytkowników.

http://www.tlen.pl

Sylwester Kozaktlen.pl na snowboardzie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.