Tłumaczenie online jednym kliknięciem

Serwis LING.pl, darmowy multisłownik w Polsce, uruchomił nową usługę LING-Tłumacza. Umożliwia ona tłumaczenie wybranych słów na witrynach internetowych jednym kliknięciem, i to bez konieczności instalacji.

Wystarczy wybraną przez siebie stronę otworzyć za pośrednictwem LING-Tłumacza, by mieć stały dostęp do wygodnego słownika każdorazowe zaznaczenie słowa na stronie otwiera okienko z jego definicją. Oczywiście w razie potrzeby można w każdej chwili wyłączyć automatyczne tłumaczenie. Co więcej, LING-Tłumacz działa także z wyszukiwarkami np. otworzenie google.com przez LING-Tłumacza pozwala na tłumaczenie słów ze stron znalezionych przez tę wyszukiwarkę.

Serwis pozwala także na ustawienie strony startowej i stron ulubionych od razu ze słownikiem, a także ma opcję ułatwiającą tłumaczenie własnych tekstów. Ponadto działa zarówno z Internet Explorerem, jak i z Operą. W LING-Tłumaczu korzystać można z 526 tysięcy definicji z kilkunastu słowników, w tym z 53 tysięcy unikalnych haseł angielsko-polskich, 56 tysięcy polsko-angielskich oraz 223 tysięcy angielsko-angielskich.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry