Tłumaczenie online jednym kliknięciem

Opublikowano: 17 listopada 2003. Kategoria: Rynek. Tagi:

Serwis LING.pl, darmowy multisłownik w Polsce, uruchomił nową usługę LING-Tłumacza. Umożliwia ona tłumaczenie wybranych słów na witrynach internetowych jednym kliknięciem, i to bez konieczności instalacji.

Wystarczy wybraną przez siebie stronę otworzyć za pośrednictwem LING-Tłumacza, by mieć stały dostęp do wygodnego słownika każdorazowe zaznaczenie słowa na stronie otwiera okienko z jego definicją. Oczywiście w razie potrzeby można w każdej chwili wyłączyć automatyczne tłumaczenie. Co więcej, LING-Tłumacz działa także z wyszukiwarkami np. otworzenie google.com przez LING-Tłumacza pozwala na tłumaczenie słów ze stron znalezionych przez tę wyszukiwarkę.

Serwis pozwala także na ustawienie strony startowej i stron ulubionych od razu ze słownikiem, a także ma opcję ułatwiającą tłumaczenie własnych tekstów. Ponadto działa zarówno z Internet Explorerem, jak i z Operą. W LING-Tłumaczu korzystać można z 526 tysięcy definicji z kilkunastu słowników, w tym z 53 tysięcy unikalnych haseł angielsko-polskich, 56 tysięcy polsko-angielskich oraz 223 tysięcy angielsko-angielskich.

Sylwester KozakTłumaczenie online jednym kliknięciem

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.