Top 10 telefonów komórkowych – lipiec 2008

Firma Vobis zaprezentowała zestawienie 10 telefonów komórkowych, które były najchętniej kupowane w sieci sklepów Vobis w lipcu.
TOP 10 – lipiec 2008:

1.    Nokia E71 Grey Steel HSDPA GPS
Płaski i wyposażony w pełną klawiaturę smartphon Nokia E71 posiada wszystko czego potrzeba by sprawnie, wydajnie i komfortowo pracować w każdym miejscu. To urządzenie mobilne gwarantuje łatwy i szybki dostęp do wiadomości, w tym do poczty służbowej i osobistej, bez komplikacji. Konfiguracja jest prosta, a dzięki specjalnemu klawiszowi do poczty i pełnej klawiaturze pisanie i wysyłanie wiadomości jest niezwykle proste. Ponadto pisanie wiadomości w ruchu ułatwiają takie funkcje jak: poprawianie błędów na bieżąco, autouzupełnianie czy lista proponowanych słów. Dzięki łączności 3G, HSDPA oraz WLAN można działać szybko, przesyłając wiadomości i przeglądając strony internetowe. Dwa ekrany główne umożliwiają wybór trybów: pracy i czasu wolnego. Aplikacja Nokia Maps i wbudowana funkcja A-GPS pozwoli dotrzeć zawsze na miejsce bez błądzenia a nawet z wyprzedzeniem.

Top 10 telefonów komórkowych – lipiec 2008 1

2.    Nokia N82 (2GB)
Za pomocą funkcji A-GPS oraz bezpłatnej aplikacji Nokia Maps odkrywaj wspaniałe miejsca, aparatem o 5 mln pikseli z ksenonową lampą błyskową o dużej mocy i obiektywem firmy Carl Zeiss Dziel rób niezwykle barwne zdjęcia i uwieczniaj wspaniałe chwile a korzystając z łączności Wi-Fi i funkcji przesyłania zdjęć do internetu za pomoca jednego kliknięcia dziel się swoimi wrażeniami. To wszystko jest niezwykle proste z telefonem Nokia N82! Dostępne w Polsce urządzenia N82 posiadają 3 miesięczną licencję nawigacyjną aktywowaną w momencie skorzystania z opcji płatnych czyli ekstra serwisów. Urządzenie w pakiecie wyposażone jest w kartę pamięci 2GB, na którą wgrane są mapy wielu krajów.

Top 10 telefonów komórkowych – lipiec 2008 2

3.    Nokia N76 Black UMTS
Telefon Nokia N76 łączy duże możliwości w wyjątkowo cienkiej obudowie. Telefon posiada 2,4-calowy wyświetlacz, odtwarzacz plików muzycznych WMA-DRM, 2-megapikselowy aparat fotograficzny z dwudziestokrotnym zoomem cyfrowym. Urządzenie zostało wyposażone w moduł Bluetooth 2.0.Funkcja Mini Map pozwala wyświetlić miniaturkę całej strony internetowej, co umożliwia łatwe poruszanie po małym ekranie.

Top 10 telefonów komórkowych – lipiec 2008 3

4.    HP iPAQ 614c Business Navigator HSDPA GPS
Najnowszy telefon typu “smartphone” HP umożliwia mobilne korzystanie z poczty elektronicznej i usług głosowych. Umożliwia dostęp do kluczowych aplikacji biznesowych, ułatwiając zapracowanej kadrze stały kontakt z firmą. Użytkownicy wielofunkcyjnego urządzenia HP iPAQ 614 Business Navigator mogą rozmawiać i korzystać z Internetu na całym świecie dzięki technologii 3G HSDPA i czterozakresowej technologii komórkowej, a zintegrowana karta Wi-Fi pozwala korzystać z hotspotów i możliwości telefonii internetowej VoIP.
Komputer kieszonkowy HP iPAQ 614 Business Navigator posiada łącznie 12 przycisków uruchamiających szereg funkcji. Urządzenie posiada też dotykowe kółko nawigacyjne oraz 3-kierunkowe kółko do łatwego przewijania wiadomości e-mail, powiększania i pomniejszania map lub nawigacji spośród zgromadzonych plików muzycznych i filmowych. Urządzenie iPAQ 614 Business Navigator pozwalaja korzystać z technologii GPS do usług lokalizacyjnych i wbudowanej aplikacji Google Maps Mobile do planowania tras. Zestaw nawigacyjny HP GPS wspomaga nawigację “zakręt po zakręcie” (turn-by-turn). Urządzenie iPAQ 614 Business Navigator jest dostępne również z oprogramowaniem nawigacyjnym HP, mapami i zestawem samochodowym jako produkt gotowy do natychmiastowej pracy. Oprogramowanie HP iPAQ Device Connect umożliwia użytkownikom podłączenie notebooka do sieci HSDPA, pozwalając korzystać z szybkiego bezprzewodowego transferu danych. Co więcej, funkcje sterowania głosem, takie jak “Voice Reply”, pozwalają odsłuchać wiadomości e-mail i odpowiedzieć na nie ustnie. Urządzenie pracuje z systemem operacyjnym Microsoft WindowsR Mobile 6 Professional. Oferuje także jasny ekran dotykowy oraz aparat fotograficzny z matrycą o rozdzielczości 3 megapikseli, co wraz z aplikacją HP Snapfish Upload pozwala udostępniać i drukować zdjęcia. Obsługuje również rozwiązanie HP Enterprise Mobility Suite (EMS) do zarządzania urządzeniami przenośnymi, które umożliwia łatwą konfigurację przy pomocy technologii OTA (over-the-air).

Top 10 telefonów komórkowych – lipiec 2008 4

5.    Nokia N95 (2GB)
Vobis jako pierwszy i jedyny w Polsce oferuje ekskluzywną, czarną Nokię N95 w zestawie z kartą pamięci o pojemności 2 GB. Ten telefon to nie tylko prawdziwe mobilne centrum multimedialne, ale również gratka dla amatorów nawigacji satelitarnej – posiada bowiem wbudowany odbiornik GPS oraz mapy.
Aparat fotograficzny z matrycą 5MP wyposażony w doskonałą optykę Carl Zeiss, duży ekran, który wyświetli nawet 16.7 milionów kolorów, nowoczesna stylistyka, pojemna karta pamięci – to tylko cześć zalet tego telefonu, które możnaby naprawdę długo wymieniać. Dzięki niemu bez problemów można nagrać  film w rozdzielczości 640 x 480 z prędkością do 30 klatek na sekundę, słuchać muzyki w formacie MP3 lub WMA, przechowywać tysiące zdjęć czy też grać w najnowsze gry. To jednak nie wszystko. Oprócz bogatej listy funkcji multimedialnych, ten aparat może też być niezwykle przydatny w podróży i pomóc odnaleźć drogę nawet do najodleglejszych miejsc. Ma bowiem wbudowany odbiornik GPS, mapy oraz roczną licencję na nawigację. Wymiary tego niezwykłego telefonu to 99 x 53 x 21 mm, przy wadze  120 g. Bateria pozwala na utrzymanie aparatu przez 225 godzin w stanie czuwania lub na 240 min rozmów. Telefon działa w częstotliwościach GSM 850/900/1800/1900 oraz WCDMA 2100, korzysta z technologii Bluetooth oraz HSDPA

6.    Nokia N95 8GB HSDPA WLAN GPS
Najwspanialszy komputer multimedialny na świecie, zyskał jeszcze bardziej na atrakcyjności. Zachowując wszystkie najważniejsze właściwości swojego poprzednika, m.in. aparat o rozdzielczości 5 megapikseli z obiektywem firmy Carl Zeiss, wbudowany moduł GPS wraz z mapami, obsługę sieci WLAN i HSDPA oraz nowatorską rozsuwaną w 2 kierunkach obudowę, model Nokia N95 8 GB udostępnia obecnie 8 gigabajtów wbudowanej pamięci. Urządzenie Nokia N95 8 GB jest ponadto wyposażone w nowy, jasny wyświetlacz o rozdzielczości QVGA i przekątnej 2,8 cala – jeden z największych spośród wszystkich komputerów multimedialnych – dzięki czemu oglądanie filmów wideo, przeglądanie zasobów internetu i wyświetlanie map jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Powiększona pamięć pozwala na zapisanie do 20 godzin materiału wideo lub do 6000 utworów muzycznych.

Top 10 telefonów komórkowych – lipiec 2008 5

7.    Nokia N73 Music Edition UMTS
Fascynujący mobilny komputer multimedialny, z wbudowanymi głośnikami stereo zapewniającymi optymalną jakość dźwięku oraz funkcją łatwej synchronizacji z programem Windows Media Player. Utwory można zgrywać z płyt i odtwarzać, mając do wyboru formaty MP3, AAC, AAC , eAAC i WMA. Wyśmienite funkcje fotograficzne – aparat o rozdzielczości 3,2 megapiksela z optyką marki Carl Zeiss i automatyczną ostrością. Do zestawu dołączony jest zestaw słuchawkowy HS23.

Top 10 telefonów komórkowych – lipiec 2008 6

8.    Nokia E51 HSDPA WLAN
Kompaktowa Nokia E51 zachowując klasyczne wzornictwo cechuje się funkcjami pomagającymi w bezproblemowej komunikacji biznesowej i prywatnej.  Płaski telefon o licznych funkcjach, dzięki którym można równoważyć życie zawodowe i prywatne. Telefon umożliwia korzystanie z najważniejszych aplikacji do firmowej i prywatnej poczty e-mail z dala od komputera a także przeglądanie stron i przesyłanie poczty za pośrednictwem szybkich połączeń w technologii 3G, HSDPA lub WLAN. Dzięki wbudowanej funkcji łączności z sieciami WLAN możliwe jest nawiązywanie tańszych połączeń głosowych przez internet. Stały kontakt z ważnymi osobami i danymi dzięki pojemnej baterii i pamięci wewnętrznej.

Top 10 telefonów komórkowych – lipiec 2008 7

9.    Nokia 6500 Slide UMTS
Wygoda szybkiego pobierania plików oraz przeglądania stron za pomocą szerokopasmowego mobilnego dostępu do Internetu w technologii 3G. Wbudowana pamięć o pojemności 1 GB pozwala na przechowywanie setek piosenek, zdjęć, wideo i dokumentów. Usługi 3G zapewniają nieprzerwany szerokopasmowy dostęp do danych, międzynarodowego roamingu oraz strumieniowych transmisji wideo. Szybkie i łatwe połączenie telefonu z komputerem, laptopem, akcesoriami i ładowarkami umożliwia złącze Micro US. Aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 mln. pikseli pozwala robić  wysokiej jakości zdjęcia i nagrywanie wideo w rozdzielczości QCIF.

Top 10 telefonów komórkowych – lipiec 2008 8

10.    HTC P3470 Pharos EDGE GPS + AutoMapa 5.0
Smartphon HTC P3470 to komunikacja i nawigacja w jednym. Małe, eleganckie i stylowe urządzenie z wbudowanym systemem GPS, dzięki któremu zawsze dotrzesz tam gdzie chcesz. Zaprojektowany w taki sposób, aby był przyjemny zarówno dla oka jak i w dotyku. Zawiera w sobie system Windows Mobile 6.0, który zapewnia łatwość i funkcjonalność obsługi. Teraz masz swoje biuro zawsze przy sobie. Możesz pozostawać w ciągłym kontakcie dzięki obsługiwanej przez P3470 poczcie e-mail, a 2,5 calowy wyświetlacz zapewnia łatwość poruszania się po menu i odczytywania plików pakietu Office. Urządzenie jest sprzedawane wraz z AutoMapa 5.0, która poprowadzi Cię tam, gdzie chcesz. Bezbłędnie. Blisko 700 miast i miejscowości z budynkami w wizualizacji 3D. Rewolucyjny interfejs użytkownika sprawiający, że nawigacja staje się banalnie prosta. Nowe, jeszcze dokładniejsze mapy i ponad 220 tysięcy punktów użyteczności publicznej (POI), dzięki którym można odnaleźć niemal każdą stację benzynową, bankomat czy klub. AutoMapa 5, po raz kolejny wytycza nowe standardy nawigacji. Najnowsza AutoMapa 5 zachowuje wszystkie najlepsze cechy poprzednich wersji wnosząc potężny zestaw nowości. Już na pierwszy rzut oka nowa AutoMapa 5 przyciąga użytkownika nowym, przyjaznym i intuicyjnym interfejsem, dzięki któremu obsługa jest czystą przyjemnością. Po raz pierwszy w Polsce, ten niezwykle ważny element każdego programu do nawigacji jest wynikiem społecznych konsultacji z obecnymi i przyszłymi użytkownikami AutoMapy i który stanowi odzwierciedlenie oczekiwań ponad 13 tysięcy osób, które zdecydowały się wypowiedzieć na ten temat. Jego podstawową cechą jest przejrzystość i wysoka funkcjonalność, dzięki której każdy użytkownik AutoMapy może dopasować go do swoich własnych oczekiwań.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry