Top Gear w Onet.pl

Portal Onet.pl rozpoczyna współpracę z miesięcznikiem „Top Gear”. W portalu ukażą się wybrane przez redakcję „Top Gear” teksty z polskiej edycji tego magazynu.

„Top Gear” to marka rozpoznawana na całym świecie, dlatego bardzo cieszy nas fakt, że na łamach serwisu motoryzacyjnego Onet.pl będzie można przeczytać wybrane artykuły z polskiej edycji tego znanego  brytyjskiego miesięcznika. Dodatkową ciekawostką jest to, że w naszym serwisie będziemy publikowali także teksty, które nie ukazały się w papierowym wydaniu – mówi Michał Horodyski, wydawca serwisu Motoryzacja w Onet.pl.

Moto.onet.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów o tematyce motoryzacyjnej w polskiej sieci. W grudniu 2007 serwis Moto.onet.pl odwiedziło ponad 1,1 miliona internautów dokonując tu w ciągu miesiąca prawie 30 milionów odsłon. Łączny czas spędzony na Moto.onet.pl wyniósł w grudniu 324 tysiące godzin.

Magazyn „Top Gear” to lifestyle’owy magazyn o motoryzacji, będący alternatywą dla męskich tytułów lifestyle. Pierwszy numer miesięcznika Top Gear ukazał się 14 lutego 2008 r. w nakładzie 122 000 egzemplarzy.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry