TP SA podpisała umowę z Energis

Opublikowano: 11 stycznia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Telekomunikacja Polska SA oraz Energis Polska Sp. z o.o. podpisały umowę regulującą zasady wzajemnej współpracy w zakresie świadczenia usługi komutowanego dostępu do Internetu.

W umowie ustalono warunki połączenia sieci w celu świadczenia usług, uzgodniono warunki i zasady rozliczeń oraz zasady współkorzystania z infrastruktury telekomunikacyjnej.

Strony rozpoczną świadczenie usług z chwilą uruchomienia 20 punktów styku sieci zlokalizowanych w 12 strefach numeracyjnych (bydgoska, gdańska, warszawska, olsztyńska, rzeszowska, wrocławska, katowicka, krakowska, szczecińska, łódzka, lubelska i poznańska). Do końca 2002 r. Energis Polska przygotuje do uruchomienia dalszych 10 punktów styku sieci zlokalizowanych w innych strefach numeracyjnych. Każda ze Stron zobowiązała się do stałego unowocześniania swoich sieci i poprawy jakości świadczonych usług telekomunikacyjnych.

http://www.tpsa.pl

Sylwester KozakTP SA podpisała umowę z Energis

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.