Trail.pl rozpoczyna współpracę z Grupą eholiday.pl

Od teraz użytkownicy internetowego przewodnika po szlakach turystycznych Trail.pl mają dostęp do bazy noclegowej serwisu eholiday.pl.

Trail.pl to innowacyjny projekt internetowy, którego celem jest stworzenie kompletnej bazy znakowanych szlaków turystycznych w Polsce i budowanie wokół niej aktywnej społeczności turystów. Baza serwisu obejmuje szlaki piesze i rowerowe, a także wodne, konne, nordic walking, ścieżki przyrodnicze i spacerowe oraz wszystkie inne wytyczone fizycznie w terenie.

Trail.pl rozpoczyna współpracę z Grupą eholiday.pl 1

Dzięki współpracy z serwisem eholiday.pl użytkownicy Trail.pl zyskują nową istotną funkcjonalność – dostęp do jednej z największych polskich baz noclegowych. Osoba korzystająca z Trail.pl znajdzie noclegi z bazy eholiday.pl w promieniu 5 km od wybranego szlaku.

– Trail.pl to bardzo ambitny i wyróżniający się projekt na naszym rynku. Tym chętniej wspieramy tę inicjatywę, udostępniając autorską bazę noclegową eholiday.pl. Z kolei naszym partnerom, właścicielom obiektów noclegowych, dajemy możliwość dotarcia do kolejnej interesującej grupy odbiorców. Jestem przekonany, że korzyści z tej współpracy będą obopólne – powiedział Mariusz Wojciechowski, prezes Grupy eholiday.pl.

Trail.pl oparty jest na otwartych technologiach i umożliwia swoim użytkownikom aktywny udział w tworzeniu map, choć są one weryfikowane przez moderatorów (członków PTTK, geografów i doświadczonych turystów). Do tej pory użytkownicy serwisu dodali ponad 1100 szlaków i tras o łącznej długości blisko 12 tys. kilometrów.

– Trail.pl to serwis tworzony przez entuzjastów, który zyskał zaufanie tysięcy turystów oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. Cieszę się, że nasz entuzjazm udziela się kolejnym Partnerom i że możemy rozwijać ten projekt w oparciu o zaangażowanie jednego z liderów wśród serwisów noclegowych na polskim rynku internetowym – dodał Kuba Zwoliński, jeden z pomysłodawców i twórców Trail.pl.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top