Trail.pl rozpoczyna współpracę z Grupą eholiday.pl

Opublikowano: 31 maja 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Od teraz użytkownicy internetowego przewodnika po szlakach turystycznych Trail.pl mają dostęp do bazy noclegowej serwisu eholiday.pl.

Trail.pl to innowacyjny projekt internetowy, którego celem jest stworzenie kompletnej bazy znakowanych szlaków turystycznych w Polsce i budowanie wokół niej aktywnej społeczności turystów. Baza serwisu obejmuje szlaki piesze i rowerowe, a także wodne, konne, nordic walking, ścieżki przyrodnicze i spacerowe oraz wszystkie inne wytyczone fizycznie w terenie.

Trail.pl rozpoczyna współpracę z Grupą eholiday.pl 1

Dzięki współpracy z serwisem eholiday.pl użytkownicy Trail.pl zyskują nową istotną funkcjonalność – dostęp do jednej z największych polskich baz noclegowych. Osoba korzystająca z Trail.pl znajdzie noclegi z bazy eholiday.pl w promieniu 5 km od wybranego szlaku.

– Trail.pl to bardzo ambitny i wyróżniający się projekt na naszym rynku. Tym chętniej wspieramy tę inicjatywę, udostępniając autorską bazę noclegową eholiday.pl. Z kolei naszym partnerom, właścicielom obiektów noclegowych, dajemy możliwość dotarcia do kolejnej interesującej grupy odbiorców. Jestem przekonany, że korzyści z tej współpracy będą obopólne – powiedział Mariusz Wojciechowski, prezes Grupy eholiday.pl.

Trail.pl oparty jest na otwartych technologiach i umożliwia swoim użytkownikom aktywny udział w tworzeniu map, choć są one weryfikowane przez moderatorów (członków PTTK, geografów i doświadczonych turystów). Do tej pory użytkownicy serwisu dodali ponad 1100 szlaków i tras o łącznej długości blisko 12 tys. kilometrów.

– Trail.pl to serwis tworzony przez entuzjastów, który zyskał zaufanie tysięcy turystów oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. Cieszę się, że nasz entuzjazm udziela się kolejnym Partnerom i że możemy rozwijać ten projekt w oparciu o zaangażowanie jednego z liderów wśród serwisów noclegowych na polskim rynku internetowym – dodał Kuba Zwoliński, jeden z pomysłodawców i twórców Trail.pl.

Hanna LaskowskaTrail.pl rozpoczyna współpracę z Grupą eholiday.pl

Podziel się!

O autorze

hania