Translacja on-line w Onet.pl

Opublikowano: 23 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Portal Onet.pl we współpracy z Europejskim Centrum Tłumaczeń uruchomił nowy serwis usługowy dla użytkowników portalu: tlumaczenia.onet.pl. Za pośrednictwem Sieci można teraz zlecić translację z języka polskiego na obcy, lub odwrotnie, odebrać przetłumaczony tekst i zapłacić. Oprócz tłumaczeń pisemnych zwykłych i przysięgłych można także zamówić konsekutywne lub symultaniczne tłumaczenia ustne.

Oferta nowego serwisu Onet.pl obejmuje na razie tłumaczenia z siedmiu podstawowych języków europejskich: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i portugalskiego. Tłumaczenia specjalistyczne obejmują zakres 19 kategorii, od prawa i integracji europejskiej, ekonomii, marketingu, bankowości przez telekomunikację, technologie przemysłowe, finanse po farmację, medycynę czy geologię.

http://www.tlumaczenia.onet.pl

Sylwester KozakTranslacja on-line w Onet.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.