TransmisjeOnline.pl liderem

Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Roku 2009” został rozstrzygnięty. Zwycięzcy odebrali statuetki na uroczystej gali podczas XV Ogólnopolskiego Forum Gospodarczego. Firmą z branży nowych technologii, która otrzymała w tym roku nagrodę jest polska spółka TransmisjeOnline.pl.

Konkurs “Lider Przedsiębiorczości Roku” promuje aktywnych, dynamicznych przedstawicieli sektora MSP w szczególności tych, którzy w swej działalności kierują się zasadami uczciwości i rzetelności wobec klienta i partnerów oraz zasadą działania na rzecz dobra kraju uwzględnianej w toku prowadzenia działalności gospodarczej. Satysfakcji z wyróżnienia nie kryje Szymon Pawlica, prezes Zarządu TransmisjeOnline Sp. z o.o. Kapituła konkursu szczególnie doceniła innowacyjność naszych rozwiązań. To pierwsza taka nagroda firmy, więc tym bardziej jest powód do radości. Wierzymy, że to dopiero początek pasma naszych sukcesów. – mówi Pawlica.

Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Roku 2009” funkcjonuje od 1994 roku i promuje najbardziej aktywne i dynamicznie rozwijające się firmy handlowe, produkcyjne i usługowe. Głównym organizatorem konkursu jest Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Warszawie. Uroczysta gala konkursowa zorganizowana została 10 listopada br. w ramach XV Ogólnopolskiego Forum Gospodarczego Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Patronat honorowy nad Forum objął Pan Waldemar Pawlak – Wicepremier, Minister Gospodarki oraz Pani Elżbieta Bieńkowska – Minister Rozwoju Regionalnego. Patronem Konkursu został Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry