TransmisjeOnline.pl liderem

Opublikowano: 17 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Roku 2009” został rozstrzygnięty. Zwycięzcy odebrali statuetki na uroczystej gali podczas XV Ogólnopolskiego Forum Gospodarczego. Firmą z branży nowych technologii, która otrzymała w tym roku nagrodę jest polska spółka TransmisjeOnline.pl.

Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Roku” promuje aktywnych, dynamicznych przedstawicieli sektora MSP w szczególności tych, którzy w swej działalności kierują się zasadami uczciwości i rzetelności wobec klienta i partnerów oraz zasadą działania na rzecz dobra kraju uwzględnianej w toku prowadzenia działalności gospodarczej. Satysfakcji z wyróżnienia nie kryje Szymon Pawlica, prezes Zarządu TransmisjeOnline Sp. z o.o. Kapituła konkursu szczególnie doceniła innowacyjność naszych rozwiązań. To pierwsza taka nagroda firmy, więc tym bardziej jest powód do radości. Wierzymy, że to dopiero początek pasma naszych sukcesów. – mówi Pawlica.

Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Roku 2009” funkcjonuje od 1994 roku i promuje najbardziej aktywne i dynamicznie rozwijające się firmy handlowe, produkcyjne i usługowe. Głównym organizatorem konkursu jest Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Warszawie. Uroczysta gala konkursowa zorganizowana została 10 listopada br. w ramach XV Ogólnopolskiego Forum Gospodarczego Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Patronat honorowy nad Forum objął Pan Waldemar Pawlak – Wicepremier, Minister Gospodarki oraz Pani Elżbieta Bieńkowska – Minister Rozwoju Regionalnego. Patronem Konkursu został Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Tomasz UchańskiTransmisjeOnline.pl liderem

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski