TransmisjeOnline.pl liderem

Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Roku 2009” został rozstrzygnięty. Zwycięzcy odebrali statuetki na uroczystej gali podczas XV Ogólnopolskiego Forum Gospodarczego. Firmą z branży nowych technologii, która otrzymała w tym roku nagrodę jest polska spółka TransmisjeOnline.pl.

Konkurs “Lider Przedsiębiorczości Roku” promuje aktywnych, dynamicznych przedstawicieli sektora MSP w szczególności tych, którzy w swej działalności kierują się zasadami uczciwości i rzetelności wobec klienta i partnerów oraz zasadą działania na rzecz dobra kraju uwzględnianej w toku prowadzenia działalności gospodarczej. Satysfakcji z wyróżnienia nie kryje Szymon Pawlica, prezes Zarządu TransmisjeOnline Sp. z o.o. Kapituła konkursu szczególnie doceniła innowacyjność naszych rozwiązań. To pierwsza taka nagroda firmy, więc tym bardziej jest powód do radości. Wierzymy, że to dopiero początek pasma naszych sukcesów. – mówi Pawlica.

Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Roku 2009” funkcjonuje od 1994 roku i promuje najbardziej aktywne i dynamicznie rozwijające się firmy handlowe, produkcyjne i usługowe. Głównym organizatorem konkursu jest Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Warszawie. Uroczysta gala konkursowa zorganizowana została 10 listopada br. w ramach XV Ogólnopolskiego Forum Gospodarczego Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Patronat honorowy nad Forum objął Pan Waldemar Pawlak – Wicepremier, Minister Gospodarki oraz Pani Elżbieta Bieńkowska – Minister Rozwoju Regionalnego. Patronem Konkursu został Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry