Transport i Spedycja Grześkowiak decyduje się na CRM7

Opublikowano: 2 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Działająca od 1989 firma TiS Grześkowiak Sp. z o.o. jako kolejna firma branży spedycyjnej zdecydowała sie na na wdrożenie systemu zarządzania relacjami z klientem – CRM7 firmy more7 Polska sp. z o.o. Wdrażany system stanie się aktywną platformą wymiany informacji między wszystkimi działami firmy.

more7 Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych spełniających indywidualne wymagania klientów, dopasowując rozwiązania do specyfiki działania danej firmy. CRM7 firmy more7 Polska charakteryzuje się ogromną elastycznością i modułową budową pozwalającą w praktycznie dowolny sposób dostosować funkcjonowanie systemu CRM7 do specyfiki działania danej organizacji.

http://www.more7.pl

Sylwester KozakTransport i Spedycja Grześkowiak decyduje się na CRM7

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.