Travelplanet.pl doceniony przez BusinessWeeka

Opublikowano: 2 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Internetowe Biuro Podróży Travelplanet.pl jako jedyne spośród firm internetowych w Polsce zostało wybrane przez polskie wydanie magazynu BusinessWeek do 10 najbardziej rozwojowych firm w Polsce.

Polska redakcja BusinessWeeka (nr 12/2004) poszła w ślady wydań zachodnioeuropejskich, które stworzyły ranking 350 najlepszych europejskich przedsiębiorstw.

Złota dziesiątka BusinessWeeka to „znakomite firmy, których rozwój jest pewny. Będą zdobywały coraz więcej klientów, szybciej niż konkurenci powiększą potencjał i przychody. Pozwolą zarabiać akcjonariuszom jeszcze więcej niż obecnie.”

Obok Travelplanet.pl w rankingu znalazły się także Bank BPH, Cersanit, ComArch, Fakro, Graal, Kęty, LPP, TVN, ZM Duda.

Travelplanet.pl zostało wybrane do rankingu ze względu na „dynamiczny rozwój, atrakcyjny rynek, plany wejścia na giełdę” – powiedział Paweł Zaremba – Śmietański – analityk IDM S.A.

http://www.travelplanet.pl

Sylwester KozakTravelplanet.pl doceniony przez BusinessWeeka

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.