Travelplanet.pl już w Poznaniu

Travelplanet.pl SA otwiera pierwszy Punkt Obsługi Klienta w Poznaniu. Stolica Wielkopolski to już szóste polskie miasto w którym powstało innowacyjne biuro umożliwiające szybką rezerwacje niemal każdego produktu turystycznego.
Ósmy punkt obsługi zlokalizowany jest w drugim co do wielkości poznańskim Centrum Handlowym King Cross Marcelin. Znajduje się tam 54.000m2 powierzchni handlowej i 120 sklepów najbardziej znanych marek sieciowych w Polsce, takich jak Media Markt, H&M, Reserved, Gino Rossi, Monnari, Tatuum czy Vistula.

Poznań jest bardzo interesującym rynkiem turystycznym o dużym potencjale, dlatego w ostatnim okresie możliwość uruchomienia punktu w tym mieście stała się dla nas priorytetem – podsumowuje Agnieszka Markiewicz – Dyrektor sieci sprzedaży Travelplanet.pl SA. Nasz punkt znajduje się w nowoczesnym, jednym z najciekawszych Centrów Handlowych w Wielkopolsce. Wydatki klientów na zakupy w King Cross są znacznie powyżej średniej w regionie. Z naszych analiz wynika, że ta grupa konsumencka dokładnie odpowiada naszemu profilowi. To był decydujący czynnik w wyborze tego centrum.

Travelplanet.pl zaoferuje podobnie jak w innych swoich centrach możliwość rezerwacji szerokiej gamy produktów turystycznych: wycieczek zagranicznych, biletów lotniczych w tym tanich linii lotniczych, czarterów, hotelów w Polsce i zagranica, a także ubezpieczeń. Klienci będą mogli także rezerwować wyjazdy zimowe w kilku tysiącach hoteli w Alpach, co ma szczególne znaczenie ze względu na zbliżający się sezon narciarski.

Pierwsze Centrum Last Minute Travelplanet.pl zostało otwarte w Warszawie w Centrum Handlowym „Reduta” – kolejne w Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Łodzi i obecnie w Poznaniu.  Travelplanet.pl zamierza otworzyć takie punkty we wszystkich największych miastach w Polsce i  na koniec roku posiadać sieć złożoną z 10-12 punktów.

Nowootwarte biuro podróży Travelplanet.pl w Poznaniu nie będzie ostatnim w tym mieście. Planujemy, aby w stolicy Wielkopolski funkcjonowały przynajmniej dwa nasze POKi – podsumowała Agnieszka Markiewicz.

http://www.travelplanet.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry