Travelplanet współpracuje z Hewlett Packard

Od grudnia na stronach Internetowego Biura Podróży Travelplanet.pl dostępne są sekcje Akademii Fotografii Cyfrowej Hewlett Packard.

Współpraca obu firm jest wynikiem stale rosnącego zainteresowania polskich turystów wieloma aspektami fotografii cyfrowej. Na utworzonym podserwisie można znaleźć i zakupić aparaty cyfrowe, sprzęt potrzebny do “obróbki” fotografii cyfrowej, a także zdobyć kompleksowe informacje na temat tej nowej dziedziny. “Stale zwiększa się liczba polskich turystów, którzy uwieczniają swoje wakacyjne wspomnienia za pomocą aparatów cyfrowych. Właśnie dlatego nasi klienci z ogromnym zainteresowaniem zareagowali na utworzenie nowego serwisu na Travelplanet.pl. Dodatkowo współpraca z Hewlett Packard daje gwarancje nam i naszym użytkownikom najwyższej jakości oferowanych usług, produktów i informacji.” – mówi Jakub Mazur z Travelplanet.pl.

Akademia Cyfrowa HP to miejsce stworzone z myślą o ludziach, którzy w plenerze, domu czy biurze mają kontakt z nowoczesnymi technikami obrazowania. Aparat cyfrowy to dla wielu przedmiot codziennego użytku. Dzięki nowej technologii całkowicie zmienił się sposób prezentacji zdjęć, ich wytwarzana i przechowywania, dlatego też w obliczu całkowitej zmiany technologii serwis HP jest niezwykle pomocny, szczególnie dla osób dopiero zamierzających wejść w świat fotografii cyfrowej.

Akademia HP to także prezentacja urządzeń cyfrowych Hewlett Packard, przede wszystkim aparatów cyfrowych. Jednakże podstawową ideą stworzenia podserwisu było zapoznanie internautów z nowymi możliwościami jakie daje aparat cyfrowy. Do tego celu stworzono kurs, w którym znajdziemy informacje na temat: Dlaczego fotografia cyfrowa, Jaki wybrać aparat Inny wymiar fotografii cyfrowej, Fotografia cyfrowa w małych firmach, Jaka będzie przyszłość fotografii. Oprócz samych porad odnośnie wykonywania zdjęć, w Akademii opisano także tematy pośrednio związane z fotografią: skanowanie i drukowanie.

Jak mówi Jakub Mazur z Travelplanet.pl Akademia HP jest realizacją strategii stworzenia komplementarnej platformy usługowej, gdzie klient będzie mógł zakupić szeroką gamę produktów związanych z wypoczynkiem zarówno w lecie, jak i w zimie. W II połowie roku 2002 Travelplanet.pl uzupełniło swoją stronę o nowe podserwisy, które mają za zadanie uzupełnienie i wzbogacenie samej oferty sprzedażowej. Od października firma współpracuje z Interhome, dzięki temu możliwa jest za jej pośrednictwem rezerwacja miejsc w domach i apartamentach całej Europy. Oprócz współpracy z Interhome Travelplanet.pl wprowadziła moduł ubezpieczenia, dzięki temu przed wyjazdem klient nie tylko może sprawdzić ile będzie kosztowało go pełne ubezpieczenie, ale dokonać także jego zakupu w Travelplanet.pl. Dodatkowo została podjęta współpraca z firmą Hertz w zakresie wynajmu samochodów. Podobnie jak w roku ubiegłym firma uruchomiła serwis zimowy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry