TravelPolska rusza w Polskę

Opublikowano: 26 czerwca 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Portal TravelPolska, propagujący turystykę krajową, inauguruje program TOP TravelPolska – program afiliacyjny przeznaczony dla najlepszych polskich obiektów i usług turystycznych.
TravelPolska, to portal zajmujący się promowaniem polskiej turystyki, propagujący przede wszystkim aktywny wypoczynek. Odbiorcy portalu, to zarówno miłośnicy podróżowania po kraju, jak i osoby „odkrywające” Polskę na nowo, ale głównie, to ludzie stale poszukujący nowych atrakcyjnych miejsc i sposobów na spędzanie wolnego czasu.

TravelPolska wychodzi z założenia, że żadna ciekawa propozycja nie powinna pozostać niezauważona, ale zdaje sobie sprawę, że w prawdziwym gąszczu ofert turystycznych jest o to nietrudno. Dlatego też zaprasza do programu TOP TravelPolska 3000 najciekawszych obiektów gwarantując im efektowną, profesjonalną kampanię informacyjną, która dotrze do szerokiej grupy turystów polskich i zagranicznych. „Przystąpienie do programu TOP TravelPolska, to szansa na kompleksowy rozwój każdego obiektu turystycznego oraz dynamiczną działalność na rynku usług turystycznych” – powiedział Michał Żelazny – Wiceprezes Zarządu TravelPolska.

Co daje udział w programie? To przede wszystkim obecność na stronie portalu TravelPolska –  najpopularniejszego polskiego serwisu turystycznego. Prezentacja zawiera dokładny opis obiektu, zdjęcia, opis okolicy, a nawet zbliżenie na zdjęciu satelitarnym. Program TOP TravelPolska, to także konsultacje i wsparcie za strony TravelPolska – specjaliści udzielający porad na temat turystyki, marketingu, Internetu i podpowiadający jak efektywnie zarządzać cenami.

www.travelpolska.pl

Hanna LaskowskaTravelPolska rusza w Polskę

Podziel się!

O autorze

hania