Trwa nabór do programu US–Poland Innovation Hub

Do 31 sierpnia br. polscy przedsiębiorcy mogą zgłaszać się do III edycji programu US–Poland Innovation Hub, który ma na celu wsparcie innowacyjnych firm w zdobyciu amerykańskiego rynku. Organizatorem programu jest US–Polish Trade Council (Polsko–Amerykańska Rada Współpracy) z siedzibą w Kalifornii.

Celem programu US–Poland Innovation Hub jest wybór innowacyjnych polskich firm i przygotowanie ich do wejścia na rynek amerykański. Pierwszą częścią programu są sesje treningowe prowadzone w Polsce, podczas których uczestnicy zostają przygotowani do prezentacji i negocjacji biznesowych. Drugą częścią programu jest wyjazd do Doliny Krzemowej, gdzie organizowane są spotkania i wizyty biznesowe z potencjalnymi partnerami i inwestorami.

US–Poland Innovation Hub umożliwia przedsiębiorcom skorzystanie z szerokiej sieci kontaktów biznesowych oraz wspiera ich w uruchomieniu przedstawicielstwa i rozpoczęcia działalności w USA. Program skierowany jest do kadry zarządzającej i managerów polskich firm planujących wejść z ofertą na rynek amerykański, poszukujących partnerów i/lub inwestorów na rynku amerykańskim, planujących otworzyć biuro lub przedstawicielstwo w Dolinie Krzemowej oraz działających w branżach, dla których istnieje wysoki potencjał wzrostu i rozwoju w Dolinie Krzemowej (IT, high–tech, clean–tech, bio–tech, etc).

Aby wziąć udział w programie US–Poland Innovation Hub należy przesłać wypełniony formularz aplikacyjny w terminie do 31 sierpnia 2013 r. na adres: hubinfo@usptc.org. Sesja inauguracyjna trzeciej edycji zaplanowana jest na przełom września i października br. a na początku 2014 roku zostaną zorganizowane wyjazdy do Doliny Krzemowej.

US–Polish Trade Council jest partnerem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) w realizacji konkursu GO_GLOBAL.PL. W ramach ogłoszonego przez NCBiR konkursu, firmy mogą sfinansować udział w US–Poland Innovation Hub. Nabór do konkursu Go_Global.PL trwa do 25 czerwca. USPTC zapewnia, że wszystkie zgłoszenia do programu US–Poland Innovation Hub otrzymane do dnia 14 czerwca br. zostaną zrecenzowane i ocenione do dnia 22 czerwca. Firmy, które pozytywnie przejdą etap rekrutacji do US–Poland Innovation otrzymają list intencyjny, zaświadczający o przyjęciu do programu.

Dodatkowe informacje, regulamin uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: innovationhub.usptc.org.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry