Trzecie urodziny FileNET Polska

FileNET Polska, oddział amerykańskiego producenta rozwiązań do zarządzania zasobami informacyjnymi organizacji tzw. ECM (enterprise content management) poinformowała dziś o trzeciej rocznicy powstania polskiego przedstawicielstwa firmy.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z aktywności polskiego oddziału FileNET Corp. i wysoko oceniamy osiągnięcia zespołu FileNET Polska na tym rynku. Powiększająca się baza klientów i rosnąca liczba wdrożeń, świadczy o mocnej pozycji FileNET Polska w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Doceniamy determinację, z jaką, mimo osłabienia gospodarczego, zespół FileNET Polska rozwija działalność i wzmacnia obecność firmy” podkreślił Royce Murphy, Senior Vice President FileNET Corp. EMEA.

„Trzecie urodziny FileNET Polska to dla nas moment przełomowy. Trudna sytuacja na polskim rynku jest sprawdzianem naszych możliwości i pozycji. Trzy kwartały bieżącego roku kończymy kolejnymi podpisanymi umowami. Nowych klientów pozyskaliśmy dzięki aktywności partnerów m. in. Ster-Projektu i ComputerLandu. Obecnie koncentrujemy się na obsłudze sektora dostawców mediów i rynek ten traktujemy priorytetowo” powiedział Marcin Sobieraj Dyrektor Handlowy FileNET Polska. „Prowadzimy końcowe rozmowy z pięcioma firmami, których finalizacji spodziewamy się najdalej w czwartym kwartale br. Ponadto rozszerzamy współpracę z dotychczasowymi klientami, którzy decydują się przenieść coraz więcej procesów biznesowych do środowiska WWW, eliminując tym samym wykorzystanie dokumentów papierowych. Jestem przekonany, że rok 2002 zakończymy rekordowa liczbą podpisanych kontraktów”.

„Oferujemy złożone rozwiązania służące do zarządzania i ochrony zasobów informacyjnych organizacji. Z zadowoleniem zauważamy rosnącą świadomość polskich menedżerów w zakresie znaczenia informacji w dzisiejszym świecie biznesu. Coraz więcej firm zwraca się do nas i naszych partnerów by porozmawiać o korzyściach, jakie
dają rozwiązania FileNET-u, a nie o tym, czym jest zarządzanie zasobami informacyjnymi. Znacznie rzadziej spotykamy się z określeniem technologii FileNET-u jako technologii przyszłości. O kompletne rozwiązania do zarządzania dokumentami, obiegiem pracy (workflow) zwracają się do nas operatorzy telewizji kablowych, firm kurierskich, jak również ogromne organizacje z branży np. petrochemicznej” – mówi Wojciech Mazurkiewicz, Dyrektor Techniczny FileNET Polska

http://www.filenet.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top