Trzydniowy odlot z British Airways

Jak co roku, fani podniebnych podróży będą mogli kupować bilety British Airways po specjalnych, “odlotowych cenach”. W tegorocznej trzydniowej odlotowej promocji będzie do wyboru ponad 90 miast w różnych zakątkach świata.

W dniach 11 i 12 stycznia bilety będą sprzedawane po specjalnych cenach w biurach British Airways w Warszawie przy ulicy Kruczej 49 oraz w Krakowie przy ulicy Św. Tomasza 25 w godzinach od 9:00 do 17:00, a także w biurach podróży w całej Polsce. Za bilety będzie można zapłacić gotówką lub kartą kredytową.

Dodatkowo, przez 3 dni od 11 do 13 stycznia “odlotowa oferta” będzie dostępna w internecie na stronach http://samoloty.onet.pl oraz http://pascal.onet.pl. Każdy internauta będzie miał do wyboru 28 miast w Europie, ponad 20 w USA i Kanadzie a także 18 miast Ameryki Środkowej i Południowej, ponad 15 miast w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Ci którzy będą chcieli się wybrać do Azji lub Australii, będą mieli do wyboru 13 metropolii.

Łowcy cen, którzy dokonają rezerwacji za pośrednictwem Onet.pl będą mogli zapłacić kartą kredytową, a bilet zostanie dostarczony im bezpłatnie pod wskazany adres. Dodatkowo tylko w Onet.pl dnia 13 stycznia można dokonywać płatności przelewem.

Oferta jest ważna na wyloty pomiędzy 15 stycznia a 22 marca oraz pomiędzy 1 kwietnia a 15 maja.

Więcej informacji o promocji oraz dokładną listę miejsc, w których sprzedawane będą bilety, można będzie znaleźć od 8 stycznia na stronach http://www.britishairways.pl

http://samoloty.onet.pl
http://www.britishairways.pl
http://pascal.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry