Tu Biedronka, czyli nowy operator komórkowy

Opublikowano: 16 stycznia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , ,

Jeszcze w tym miesiącu ma ujrzeć światło dzienne nowy operator MVNO – Tu Biedronka, należący do właściciela sieci dyskontów Biedronka, Jeronimo Martins Polska. W środę przez jakiś czas  działała infolinia nowej telefonii. Będzie to drugi po Carrefour Mova operator komórkowy związany z firmą handlową.

Powstawanie wirtualnych sieci telefonii komórkowej w strukturach firm handlowych może dodatnio wpłynąć na wyniki finansowe oraz wizerunek. Wg firmy doradczej Strand Consult taka firma jak Biedronka może zyskać stałych klientów dzięki stosowaniu lepszej marży na własny produkt. Dodatkowo może czerpać korzyści z usług dodanych. Wzmacnia się też wizerunek firmy poprzez zaproponowanie klientom nowoczesnego produktu.

Carrefour Mova w początkowym okresie swojej działalności miała dobrą, ale nie najlepszą ofertę na rynku. Głównym atutem Tu Biedronka mają być bardzo niskie koszty rozmów (nieoficjalnie mówi się o cenie 0,33 zł/min).

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/107436,biedronka_bedzie_operatorem_telefonow_komorkowych.html

Sylwester KozakTu Biedronka, czyli nowy operator komórkowy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.