Tunezja w OPENKontakt

Opublikowano: 10 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi:

Portal OPENKontakt.com został wzbogacony o kolejny dział z informacjami dla przedsiębiorców. Jest skierowany do tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie handlu z Tunezją.

W dziale można znaleźć m.in. wiadomości o systemie podatkowym w Tunezji, założeniach polityki gospodarczej,specjalnych strefach ekonomicznych. Są też informacje o rodzajach spółek handlowych i sposobach ich zakładania. Najbardziej dociekliwi znajdą również odpowiedź na pytanie – co opłaca się eksportować do tej północnoafrykańskiej republiki.

Oprócz „Tunezji” w OPENKontakt.com funkcjonują także podobne działy o Polsce, Rosji, Ukrainie i Białorusi. W przygotowaniu są m.in. Estonia, Grecja, Węgry i Australia.

http://www.openkontakt.com

Sylwester KozakTunezja w OPENKontakt

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.