TVN Turbo już w Aster

Opublikowano: 15 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

16 grudnia 2003 roku o godzinie 8.00 rano ASTER udostępni abonentom pakietu Basic i Basic Zielony nowy kanał tematyczny TVN TURBO, przeznaczony dla miłośników motoryzacji oraz rozpocznie reemisję programu Eurosportnews z napisami w języku polskim.

TVN TURBO to kanał skierowany przede wszystkim do mężczyzn, ale także do fanek motoryzacji. Na ofertę programową tego kanału będą składać się polskie i zagraniczne magazyny motoryzacyjne. Głównym magazynem TVN Turbo będzie „Automaniak”, prowadzony przez Martynę Wojciechowską, doświadczoną dziennikarkę i prezenterkę telewizyjną, która specjalizuje się w branży motoryzacyjnej.

TVN TURBO przedstawi pełny obraz polskiej i światowej motoryzacji, a także wielu dziedzin pokrewnych. W ofercie programowej znajdzie się m.in.: program o luksusowych samochodach i ich właścicielach (magazyn „De Lux”), poradnik dla posiadaczy aut używanych (magazyn „Garaż”), program informacyjny o najkorzystniejszych ofertach leasingowych, kredytowych i ubezpieczeniowych (magazyn „Motorynek”). Relacje z giełd umożliwią widzom śledzenie cen poszczególnych marek samochodów, zarówno nowych jak i używanych. Magazyn „OES” ukaże fascynujący świat sportów motorowodnych. Dla miłośników techniki wojskowej przygotowano program „Mała armia”, z kolei fani dwóch kółek już wkrótce będą mogli podziwiać najnowsze kolekcje motocykli w programie „Jednoślad”. Dla osób lubiących samochodowe przeróbki przygotowano magazyn „Czas tuningu”.

Wśród zagranicznych magazynów motoryzacyjnych wyróżnić trzeba przede wszystkim „Top Gear”. TVN TURBO ma w Polsce wyłączną umowę z BBC na emisję tego legendarnego i uznawanego za najlepszy na świecie, magazynu motoryzacyjnego.

Jednocześnie ASTER rozpocznie reemisję programu Eurosportnews z napisami w języku polskim. Wyświetlane napisy komunikują widzom wiadomości o ostatnich wydarzeniach i imprezach sportowych, w tym także z polskich stadionów, oraz są niezależne od materiałów nadawanych w danej chwili na ekranie, a także ścieżki dźwiękowej.

http://www.aster.pl

Sylwester KozakTVN Turbo już w Aster

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.