TwojeInnowacje.pl – nowe oblicze innowacji

Opublikowano: 25 sierpnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W sieci pojawił się nowy serwis TwojeInnowacje.pl poœwięcony tematyce biznesu i nowych technologii w Unii Europejskiej. Zawiera informacje o funduszach strukturalnych, nowych technologiach, innowacyjnej gospodarce, projektach badawczo-rozwojowych, a także o kapitale ludzkim. Symbolem innowacyjnych działań jest Człowiek Witruwiański Leonardo da Vinci wpisany w grafikę serwisu.
– Z jednej strony ma za zadanie informować o bieżących sprawach związanych z funduszami unijnymi, z drugiej ma pokazać innowacje „od kuchni”. Dla każdego przedsiębiorcy co innego znaczy innowacja. Serwis ma za zadanie promować dobre praktyki i tym samym w bardziej określony sposób nazywać innowacje – mówi Jarosław Nowakowski redaktor prowadzący serwisu TwojeInnowacje.pl – Inaczej mówiąc, innowacje przedsiębiorcy i innowacje dla przedsiębiorcy są problematyką nadrzędną serwisu.

Serwis TwojeInnowacje.pl ma funkcje poradnika dla przedsiębiorcy w drodze po unijne dotacje oraz ma pomóc w zarządzaniu innowacjami i nowymi technologiami. Od innowacyjności projektu zależy często przyznanie dotacji z funduszy unijnych na lata 2007-2013.

– Serwis jest tez miejscem publikacji dla firm, które podejmują innowacyjne działania, jak i instytucji które wspierają innowacyjnych przedsiębiorców, by pokazać ze „nie taka innowacja straszna jak ja malują”, a przy okazji pochwalić się – dodaje Jarosław Nowakowski.

Sylwester KozakTwojeInnowacje.pl – nowe oblicze innowacji

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.