TwojeInnowacje.pl – nowe oblicze innowacji

W sieci pojawił się nowy serwis TwojeInnowacje.pl poœwięcony tematyce biznesu i nowych technologii w Unii Europejskiej. Zawiera informacje o funduszach strukturalnych, nowych technologiach, innowacyjnej gospodarce, projektach badawczo-rozwojowych, a także o kapitale ludzkim. Symbolem innowacyjnych działań jest Człowiek Witruwiański Leonardo da Vinci wpisany w grafikę serwisu.
– Z jednej strony ma za zadanie informować o bieżących sprawach związanych z funduszami unijnymi, z drugiej ma pokazać innowacje „od kuchni”. Dla każdego przedsiębiorcy co innego znaczy innowacja. Serwis ma za zadanie promować dobre praktyki i tym samym w bardziej określony sposób nazywać innowacje – mówi Jarosław Nowakowski redaktor prowadzący serwisu TwojeInnowacje.pl – Inaczej mówiąc, innowacje przedsiębiorcy i innowacje dla przedsiębiorcy są problematyką nadrzędną serwisu.

Serwis TwojeInnowacje.pl ma funkcje poradnika dla przedsiębiorcy w drodze po unijne dotacje oraz ma pomóc w zarządzaniu innowacjami i nowymi technologiami. Od innowacyjności projektu zależy często przyznanie dotacji z funduszy unijnych na lata 2007-2013.

– Serwis jest tez miejscem publikacji dla firm, które podejmują innowacyjne działania, jak i instytucji które wspierają innowacyjnych przedsiębiorców, by pokazać ze „nie taka innowacja straszna jak ja malują”, a przy okazji pochwalić się – dodaje Jarosław Nowakowski.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top