Tydzień włoskich marek na OutletMeblowy.pl

Już za kilka dni rozpoczynają się w Mediolanie największe i najsłynniejsze na świecie targi meblowe – Salone Internazionale del Mobile. W związku z tą ważną imprezą  OutletMeblowy.pl organizuje akcję pod hasłem „Tydzień
włoskich marek”.

Akcja promocyjna „Tydzień włoskich marek” ma na celu przybliżenie obecnym i nowym klientom sklepu OutletMblowy.pl ekskluzywnych mebli stworzonych przez najlepszych włoskich projektantów. Jak powszechnie wiadomo włoskie produkty słyną z wyjątkowej stylistyki, niebanalnych rozwiązań i niezwykłej finezji. To w tym kraju powstają idee, które później rozprzestrzeniają się na cały świat.

Targi meblowe w Mediolanie rok rocznie skupiają największych światowych producentów mebli, który prezentują na nich swe najnowsze pomysły. Tutaj wyznaczane są trendy, tutaj obowiązuje światowy design. Każdego roku bowiem około 20 000 nowych wzorów jest specjalnie przygotowywanych właśnie na tę imprezę.

W związku z mediolańskimi targami i ich wzorem, OutletMeblowy.pl  przygotował dedykowaną stronę, zawierającą mapę Włoch z lokalizacją fabryk, w których powstają meble takich luksusowych marek jak: Natuzzi, Doimo, Calligaris, Ciacci, Incanto, Sofitalia, Alf Uno, Florida, czy Piogia Decorativa. Zaprezentowane tu będą ich premierowe produkty, a także przestawieni zostaną nowi producenci, którzy wkrótce pojawią się w sklepie OutletMeblowy.pl. Dodatkowo podczas tygodnia włoskich marek, OtuletMeblowy.pl dodaje gratis środki czystości do zakupionych mebli tapicerowanych skórą naturalną.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry