Tygodnik Wprost dostępny w postaci cyfrowej

Jeden z najważniejszych tygodników opinii w Polsce – „Wprost” – od poniedziałku dostępny jest w formacie cyfrowym. Co istotne, po niższe cenie.
„Wprost” jest kolejnym tytułem, który znalazł się w ofercie serwisu e-Kiosk.pl. Dzięki temu ten znany tygodnik społeczno-polityczny może od tej chwili trafiać na komputery czytelników na całym świecie dokładnie w poniedziałek o 6:00 rano czasu polskiego.

Pojedynczy numer kosztuje tylko 3 zł (zamiast 4,50 zł), e-prenumerata natomiast jest dla odbiorców krajowych tańsza o 25%. Płatności można dokonać w bezpieczny sposób np. kartą płatniczą lub przelewem online.

Prasa cyfrowa jest prawdziwym dobrodziejstwem dla rozsianej po całym świecie Polonii, mającej dotąd co najmniej utrudniony dostęp do wydawanych w kraju gazet i czasopism. Po pierwsze, nasi rodacy mogą teraz otrzymywać „Wprost” dokładnie w tym samym momencie, w którym ukazuje się w kioskach w Polsce. Po drugie, e-prenumerata „Wprost” w postaci cyfrowej jest dla osób mieszkających za granicą tańsza aż o 75% (sic!) niż subskrybcja tradycyjnej wersji papierowej.

Do czytania prasy w formacie e-Kiosk.pl niezbędne jest pobranie darmowego czytnika prasy cyfrowej e-Kiosk Reader.

www.e-kiosk.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top