Typuj wyniki Bundesligi

Opublikowano: 16 stycznia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwis piłkarski http://www.bundesliga.pl przedstawiający wydarzenia w niemieckiej piłce nożnej, przed rozpoczęciem rundy rewanżowej Bundesligi uruchomił dla wszystkich sympatyków futbolu Ligę Typerów.

Liga ta to nic innego jak zabawa w typowanie wyników rozgrywek pierwszej ligi niemieckiej. Uczestnicy biorący udział w tej grze przed każdą kolejką obstawiają wyniki – każdy osobno na swoje konto.

Nie ma konieczności typowania wszystkich spotkań z danej kolejki – każdy ryzykuje tyle ile w danym momencie chce i ile może. Po rozegranych spotkaniach, zostają podliczone typy i można zobaczyć klasyfikację wszystkich „typerów”.

Typowanie będzie trwało do maja, czyli do ostatniej kolejki ligowej.
„Jak na razie typowanie przybrało formę zabawy, jednak w przyszłości dla najlepszych przewidujemy nagrody. Liczymy, że taka forma zabawy spotka się z dobrym odbiorem internautów i zachęci ich do jeszcze częstszego odwiedzania naszego serwisu” – powiedział nam Dawid Grant właściciel serwisu.

http://www.bundesliga.pl

Sylwester KozakTypuj wyniki Bundesligi

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.