Typuj wyniki w Nagłos i rozmawiaj za darmo

Z okazji tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, operator usługi Nagłos (telefon w Gadu-Gadu) przygotował dla swoich użytkowników specjalną mistrzowską zabawę z nagrodami.
Wszyscy użytkownicy posiadający aktywne, doładowane konto w Nagłosie mogą wziąć udział w zabawie, która polega na typowaniu wyników meczów z udziałem reprezentacji Polski.
Osoby, które poprawnie wytypują wynik meczu, otrzymają darmowe doładowanie swojego konta Nagłos, pozwalające nawet na godzinną rozmowę z krajowym numerem stacjonarnym.

Aby zagrać i spróbować wygrać, najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem meczu, należy zadzwonić z Nagłosu pod bezpłatny numer *777 i postępować zgodnie z podanymi wskazówkami.

Zabawa rozpoczęła się w piątek 09.06.2006 o północy. Zwycięskie darmowe doładowania zostaną dodane w ciągu doby na konta wszystkich osób, którym uda się poprawnie wytypować wynik! Swoich szans można próbować przy okazji następnych meczów z udziałem reprezentacji Polski: w środę 14.06.2006 (Niemcy-Polska) oraz we wtorek 20.06.2006 (Kostaryka-Polska).

Zabawa trwa aż do zakończenia rozgrywek z udziałem reprezentacji Polski.

www.gadu-gadu.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top