Ubezpieczenia dla dzieci w Expander.pl

Opublikowano: 10 stycznia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Expander.pl – pośrednik finansowy – proponuje swoim użytkownikom specjalną promocję ubezpieczenia posagowego. Jeżeli do 19 stycznia 2002 r. zostanie wykupiony produkt, to ubezpieczający otrzymuje jedną składkę w prezencie.

Expander.pl po raz kolejny przygotował specjalną propozycje dla rodziców chcących zapewnić bezpieczną przyszłość swoim pociechom. FINLIFE – PRYMUS to Pierwszy Fundusz Edukacyjno-Oszczędnościowy z Ochroną Zdrowia oparty na ubezpieczeniu na życie z funduszem inwestycyjnym przeznaczony dla dzieci i młodzieży mających ukończone 6 miesięcy życia i nie ukończone 15 lat.

Jest to pierwszy tego typu fundusz w Polsce, który harmonijnie łączy gromadzenie pieniędzy na przyszłe potrzeby dziecka (rozpoczęciem kosztownej nauki w innym mieście, zakupu sprzętu o charakterze edukacyjnym czy konieczności opłacenia wyjazdu na stypendium) z zaawansowaną ochroną jego zdrowia oraz życia i zdrowia osoby dokonującej wpłat.

Ubezpieczeniem objęta jest także osoba opłacająca składkę. W przypadku, gdy ta osoba umrze lub stanie się na stałe osobą niepełnosprawną, FINLIFE przejmuje opłacanie składki. Ubezpieczenia nadal funkcjonuje, a fundusz jest ciągle budowany.

W ramach promocji na internetowych stronach Expander.pl, towarzystwo ubezpieczeniowe FinLife SA funduje jedną składkę ubezpieczenia w zależności, który wariant ochrony zostanie wybrany przez ubezpieczającego. A więc może to być składka w wysokości 49 zł, 79 zł, 99 zł, a nawet 149 zł.

http://www.expander.pl

Sylwester KozakUbezpieczenia dla dzieci w Expander.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.