Ubezpieczenia w Wakacje.pl

Ubezpieczenia, to nowy projekt internetowy przygotowany wspólnie przez   Portal Turystyczny Wakacje.pl i Grupę Ergo Hestia. Dodatkowym atutem jest możliwość zakupu ubezpieczenia on-line.

– Przeprowadziliśmy analizę pytań zadawanych przez klientów  pracownikom naszego Contact Center. Pytania o ubezpieczenia w czasie  wypoczynku pojawiały się najczęściej. Nasi rodacy chcą czuć się podczas  wakacji bezpiecznie, a my chcemy im pomóc szybko, łatwo i jednocześnie  profesjonalnie taką ofertę pozyskać – precyzuje pomysł nowego serwisu Andrzej Glapiak, PR Manager w Wakacje.pl.

– Oprócz potrzebnych informacji na temat ubezpieczeń, przygotowaliśmy dwa  bardzo ciekawe rozwiązania dla podróżujących – informuje Katarzyna Dudzin,  rzecznik prasowy Grupy Ergo Hestia – Klienci odwiedzający serwis mogą  'porozmawiać’ z wirtualnym doradcą klientów Grupy Ergo Hestia – Hubertem.  Hubert prowadzi rozmówcę przez pełną gamę ubezpieczeń znajdujących się w  ofercie Hestii, a także służy radą w zakresie zgłoszenia szkody oraz  procesu jej likwidacji. Osobom chcącym się ubezpieczyć oddajemy do  dyspozycji sklepik on-line. To rozwiązanie jest szczególnie przydatne, gdy  ubezpieczenie potrzebujemy zawrzeć pilnie, tuż przed wyjazdem z kraju.

Na stronie znalazły się także przydatne każdemu krajowemu turyście  ciekawostki takie jak kamera on-line przekazująca obraz z sopockiej plaży  oraz serwis pogodowy z gdańskiego Wybrzeża. Partnerzy nowego projektu  zapewniają o bieżącej aktualizacji serwisu oraz wzbogacaniu jego oferty o pytania i informacje pozyskiwane od podróżujących klientów.

http://www.wakacje.pl/ubezpieczenia

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top