Ubezpieczenie NNW dostępne dla użytkowników konta Inteligo

Opublikowano: 20 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Użytkownicy konta Inteligo będą mogli skorzystać z nowej usługi ubezpieczeniowej – Ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Równocześnie Inteligo umożliwia klientom wykupienie Ubezpieczenia Mieszkań i ubezpieczenia Assistance Tourist dla osób trzecich. To kolejne produkty ubezpieczeniowe przyjazne klientowi – bez skomplikowanych formalności, przez internet, o dowolnej porze dnia i nocy.

Proces zawarcia polisy inicjuje się na stronie transakcyjnej poprzez kliknięcie odpowiedniej zakładki. Dalsze czynności polegają na wyborze rodzaju ubezpieczenia, wypełnieniu wniosku i kalkulacji wysokości składki oraz wykonaniu przelewu składki na konto ubezpieczyciela. Ubezpieczony otrzymuje numer polisy, który jest w przyszłości podstawą do likwidacji szkody. Cała procedura jest w pełni zautomatyzowana, dzięki temu, na jej przeprowadzenie wystarczy zaledwie kilka minut.

http://www.inteligo.pl

Sylwester KozakUbezpieczenie NNW dostępne dla użytkowników konta Inteligo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.