Udany debiut Grupy Nokaut na GPW

Opublikowano: 14 marca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Cena akcji Grupy Nokaut na otwarciu wyniosła 12,78 zł, w ciągu dnia kurs ustabilizował się na poziomie 12,20 zł.

Celem emisji jest pozyskanie środków na inwestycje w oprogramowanie i uruchomienie platformy transakcyjnej All-in-One, rozwinięcie mobilnych kanałów sprzedaży oraz systemu płatności elektronicznych.

Udany debiut Grupy Nokaut na GPW 1Debiut na GPW otwiera dla Grupy Nokaut nowe możliwości. Naszym inwestorom zaoferowaliśmy akcje rentownej i dynamicznie rozwijającej się spółki. Ale nasze plany są bardzo ambitne – mocny numer 1 w Polsce, wejście na rynki innych krajów Unii Europejskiej, poszerzenie dystrybucji o kanał mobilny i dwucyfrowy wzrost na wszystkich poziomach rachunku wyników. Nie wykluczamy też konsolidacji rynku przez akwizycje podmiotów konkurencyjnych i komplementarnych. Dlatego jestem przekonany, że podążymy drogą najdynamiczniej rozwijających się spółek na GPW – zapewnia Wojciech Czernecki, prezes zarządu Grupy Nokaut.

Sylwester KozakUdany debiut Grupy Nokaut na GPW

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.